<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 


Въпрос?

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
The Devil
Admin


Регистриран на: 15 Aug 2006
Мнения: 974
Местожителство: Las Venturas

Мнение  Thu Aug 06, 2009 8:47 pm Отговорете с цитат

Момчета, какво става... съществува ли все още Сливен-Закон или не и да махам ли този подфорум, защото е неактивен?
_________________


I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
benito



Регистриран на: 06 Aug 2008
Мнения: 975

Мнение  Fri Aug 28, 2009 9:43 am Отговорете с цитат

То като гледам вече агитка на Сливен не съществува... ама се пак незнам и другите да кажат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol



Регистриран на: 30 Apr 2006
Мнения: 1354
Местожителство: София

Мнение  Fri Aug 28, 2009 9:49 am Отговорете с цитат

Пропанда цялата схема. Едно време като едва не изпадахме от Б група бяхме повече Crying or Very sad
_________________
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod


Регистриран на: 09 May 2008
Мнения: 773
Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Apr 25, 2010 2:00 pm Отговорете с цитат

споко не е пропаднала! има изненади сега споко!!!!!САМО СЛИВЕН ЗА ВИНАГИ
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol



Регистриран на: 30 Apr 2006
Мнения: 1354
Местожителство: София

Мнение  Sun Apr 25, 2010 2:46 pm Отговорете с цитат

Ами дай да видим каквп ще стане. Разкажи малко, само си траеш Smile
_________________
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod


Регистриран на: 09 May 2008
Мнения: 773
Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Apr 25, 2010 8:49 pm Отговорете с цитат

нема кво да разказвам,има едни момчета които изкат да се възродим.сега ше правят знамена.аз ги спонсорирам с 100 лв.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol



Регистриран на: 30 Apr 2006
Мнения: 1354
Местожителство: София

Мнение  Sun Apr 25, 2010 9:17 pm Отговорете с цитат

stefo_72 написа:
нема кво да разказвам,има едни момчета които изкат да се възродим.сега ше правят знамена.аз ги спонсорирам с 100 лв.

Е дай да видим кво ще стане. Ама въпроса е, къде се изгубиха тия момчета?
_________________
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod


Регистриран на: 09 May 2008
Мнения: 773
Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Apr 25, 2010 9:20 pm Отговорете с цитат

не са се загуби ли,
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol



Регистриран на: 30 Apr 2006
Мнения: 1354
Местожителство: София

Мнение  Sun Apr 25, 2010 9:25 pm Отговорете с цитат

Ами айде де! Да направим работата! Сливен над ВСИИКО!!!
_________________
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod


Регистриран на: 09 May 2008
Мнения: 773
Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Apr 25, 2010 9:30 pm Отговорете с цитат

искали са да правят организация,но на базата на закона просто надграждат,и аз се саgласих и затова ше им помогна финансово малко но от сърце за СЛИВЕН.като си дойда ше ти покажа клип на Олимпик братле тука и 80г викат и пеят
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Архив Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Начало - Връзки - Форум - Facebook



sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!