| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
The Devil Admin

Регистриран на: 15 Aug 2006 Мнения: 974 Местожителство: Las Venturas
|
Thu Aug 06, 2009 8:47 pm |
|
|
Момчета, какво става... съществува ли все още Сливен-Закон или не и да махам ли този подфорум, защото е неактивен? _________________
I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
benito

Регистриран на: 06 Aug 2008 Мнения: 975
|
Fri Aug 28, 2009 9:43 am |
|
|
| То като гледам вече агитка на Сливен не съществува... ама се пак незнам и другите да кажат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Batigol

Регистриран на: 30 Apr 2006 Мнения: 1354 Местожителство: София
|
Fri Aug 28, 2009 9:49 am |
|
|
Пропанда цялата схема. Едно време като едва не изпадахме от Б група бяхме повече  _________________ СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefo_72 Global Mod

Регистриран на: 09 May 2008 Мнения: 773 Местожителство: СЛИВЕН
|
Sun Apr 25, 2010 2:00 pm |
|
|
споко не е пропаднала! има изненади сега споко!!!!!САМО СЛИВЕН ЗА ВИНАГИ _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Batigol

Регистриран на: 30 Apr 2006 Мнения: 1354 Местожителство: София
|
Sun Apr 25, 2010 2:46 pm |
|
|
Ами дай да видим каквп ще стане. Разкажи малко, само си траеш  _________________ СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefo_72 Global Mod

Регистриран на: 09 May 2008 Мнения: 773 Местожителство: СЛИВЕН
|
Sun Apr 25, 2010 8:49 pm |
|
|
нема кво да разказвам,има едни момчета които изкат да се възродим.сега ше правят знамена.аз ги спонсорирам с 100 лв. _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Batigol

Регистриран на: 30 Apr 2006 Мнения: 1354 Местожителство: София
|
Sun Apr 25, 2010 9:17 pm |
|
|
| stefo_72 написа: | | нема кво да разказвам,има едни момчета които изкат да се възродим.сега ше правят знамена.аз ги спонсорирам с 100 лв. |
Е дай да видим кво ще стане. Ама въпроса е, къде се изгубиха тия момчета? _________________ СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefo_72 Global Mod

Регистриран на: 09 May 2008 Мнения: 773 Местожителство: СЛИВЕН
|
Sun Apr 25, 2010 9:20 pm |
|
|
не са се загуби ли, _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Batigol

Регистриран на: 30 Apr 2006 Мнения: 1354 Местожителство: София
|
Sun Apr 25, 2010 9:25 pm |
|
|
Ами айде де! Да направим работата! Сливен над ВСИИКО!!! _________________ СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefo_72 Global Mod

Регистриран на: 09 May 2008 Мнения: 773 Местожителство: СЛИВЕН
|
Sun Apr 25, 2010 9:30 pm |
|
|
искали са да правят организация,но на базата на закона просто надграждат,и аз се саgласих и затова ше им помогна финансово малко но от сърце за СЛИВЕН.като си дойда ше ти покажа клип на Олимпик братле тука и 80г викат и пеят _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|