<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Черноморец - Сливен 13.04.2010г
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Apr 10, 2010 5:29 pm Отговорете с цитат

Предстои мач в Бургас,тук е мястото да коментирате предстоящия мач ,както и да си създадете организация!!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jorko

Местожителство: Сливен

Мнение  Sat Apr 10, 2010 6:06 pm Отговорете с цитат

Тука вече бием на 100% Wink
ivan_dimitrov

Мнение  Sat Apr 10, 2010 6:42 pm Отговорете с цитат

Много ясно колкото и човека да отидем мача ще си е като наш домакински и това ще вдъхне кураж на момчетата да бият чужденците на Блъков Smile
incidenti

Мнение  Sat Apr 10, 2010 7:08 pm Отговорете с цитат

Това последното не го разбрах... как така ще си е домакински? А и с тая игра не виждам как освен ако не ни дадът мача ще вземем точки. За Б група сме си и тва е... можем само да се надяваме Мездра да грешат повече от нас, щото аз друг начин не виждам. И дано все пак се съберат някви хора, но в делничен ден, предпоследно място и предаване по ТВ едва ли.
Върнете се в началото
ShTaMsY

Мнение  Sat Apr 10, 2010 9:40 pm Отговорете с цитат

incidenti написа:
Това последното не го разбрах... как така ще си е домакински? А и с тая игра не виждам как освен ако не ни дадът мача ще вземем точки. За Б група сме си и тва е... можем само да се надяваме Мездра да грешат повече от нас, щото аз друг начин не виждам. И дано все пак се съберат някви хора, но в делничен ден, предпоследно място и предаване по ТВ едва ли.

Ми братле стой си пред телевизора и си го гледай аз съм там и още няколко човека и ще подкрепим отбора вижте снимките от днешния мач Миро Миндев дойде да поздрави нас не вас пред телевизорите. Жалко е, че почти всички са несериозни исках да организирам нещо за гостуване и да отидем повечко хора ама за 10 човека какъв автобус да наема? Яд ме е, че днес като млъкнахме за 5 се чуваше само люпене на семки-голяма подкрепа няма що. Както и да е вие си знаете аз ще си отида във вторник на "Лазур" и ще си подкрепя отбора, вие си стойте пред телевизора и във форума пишете празни работи критикувайте си и правете забележки от сорта що съм написал Сливен 2000 - Черноморец Б-с вместо да го напиша обратно вие си знаете феновете, които обичат отбора са на стадиона ама не тези със семките дето плюят шлюпки върху транспаранта ни Сливен Закон.
Върнете се в началото
incidenti

Мнение  Sat Apr 10, 2010 10:31 pm Отговорете с цитат

Браво, корав си, мейт!
Върнете се в началото
Malak_HooLigan

Мнение  Sun Apr 11, 2010 1:24 am Отговорете с цитат

incidenti написа:
Браво, корав си, мейт!
Не се заяждай Wink
Върнете се в началото
teoto

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Apr 11, 2010 11:15 am Отговорете с цитат

ми мисля че сме се уговорили за мача с черноморец,няма да сме много ама поне ще сме истинските,аз ще нося трансперантите ...обаче тоя сливен закон няма да мога да го взема щото е много обемист...в бс даже моя съквартирант ш ме метне до стадиона и обратно да не бъда като ходеща мишена из цял бургас,ако има някои дет не беше на мача с цска и се интересува как аджаба ще се стигне до бургас да пише лс Smile

Мнение  Sun Apr 11, 2010 5:39 pm Отговорете с цитат

В подкрепа на slavmaster и ShTaMsY, а и всички останали младежи от агитката мога да кажа като човек, който така или иначе присъства на всички мачове най-малкото за да снима, че макар и малко на брой и макар и много млади постигате съвсем нормален като за България резултат. И това е не само мое мнение - вижте например какво е написал някой на форума на ЦСКА:

mn slaba pose6taemost......i slabo peene be6e...naj qko be6e kato nakraq se zdravisahme s igra4ite... a ina4e mn silna agitka na slivem...4uvstah se vse edno gledam Partizan-Zvezda...frakciqta "voivodi sliven" napodobqva "Alkatraz"...dobro dobro... s tiq fakli nakraq prosto onemqh..

http://forum.cskasofia.com/viewtopic.php?p=890599

Усилията на агитката на ОФК Сливен определено заслужава уважение!

incidenti, това, че нямаш в този момент мотивация не означава, че останалите също нямат. Всъщност ако говорим за футболни фенове - доколко си наистина фен на определен отбор си личи точно в такива моменти като този сега - когато отбора е на върха всеки може да е фен.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Sun Apr 11, 2010 5:55 pm Отговорете с цитат

Човека ни се смее бе брат.
За съжаление това е последната поява на агитка на Сливен на Хаджи Димитър.

Затвор за Лечкофф!
incidenti

Мнение  Sun Apr 11, 2010 7:02 pm Отговорете с цитат

hgeorgiev написа:
В подкрепа на slavmaster и ShTaMsY, а и всички останали младежи от агитката мога да кажа като човек, който така или иначе присъства на всички мачове най-малкото за да снима, че макар и малко на брой и макар и много млади постигате съвсем нормален като за България резултат. И това е не само мое мнение - вижте например какво е написал някой на форума на ЦСКА:

mn slaba pose6taemost......i slabo peene be6e...naj qko be6e kato nakraq se zdravisahme s igra4ite... a ina4e mn silna agitka na slivem...4uvstah se vse edno gledam Partizan-Zvezda...frakciqta "voivodi sliven" napodobqva "Alkatraz"...dobro dobro... s tiq fakli nakraq prosto onemqh..

http://forum.cskasofia.com/viewtopic.php?p=890599

Усилията на агитката на ОФК Сливен определено заслужава уважение!

incidenti, това, че нямаш в този момент мотивация не означава, че останалите също нямат. Всъщност ако говорим за футболни фенове - доколко си наистина фен на определен отбор си личи точно в такива моменти като този сега - когато отбора е на върха всеки може да е фен.

Ти не си реален, честно! Very Happy
Върнете се в началото
sunz

Мнение  Mon Apr 12, 2010 9:39 am Отговорете с цитат

Във вторник ще надвикаме ли агитката на Черноморец?
grsg
Върнете се в началото
teoto

Мнение  Mon Apr 12, 2010 10:37 am Отговорете с цитат

е то остана ли някои които ще ходи на мача с черноморец Crying or Very sad .. все още има факли в нас и знамето на щампара..ама чак за надвикване-абсурд Bye

Мнение  Mon Apr 12, 2010 1:35 pm Отговорете с цитат

Ами да наистина е абсурдно двама човека срещу цял стадион, но ще кажа това което казах преди малко и на Мирослав Миндев може да сме двама но ще сме там и ще ви подкрепим .
А относно Лечков честно казано ако можех бих го дал на баба ми да го играе така както коли кокошка с брадвата веднъж през врата ама да го цепне до половина втори удар по неточен от първия директно в гърба и третия отново неточен му цепва тиквата на две
Върнете се в началото
sunz

Мнение  Mon Apr 12, 2010 3:20 pm Отговорете с цитат

Еми двама двама и аз един трима,надявам се да се видим там.Аз съм си там ако ще и сам да съм пак ще викам Very Happy
Така не е ли по-добре
grsg
Върнете се в началото
joysl

Мнение  Mon Apr 12, 2010 6:26 pm Отговорете с цитат

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
ДИСЦИПЛИНАРНА КОМИСИЯ
Р Е Ш Е Н И Я:

Владислав Иванов Ямуков ПФК"Сливен 2000" 1м 250лв.

Петър Стоянов Петров ПФК"Сливен 2000" 1м 250лв.

или с други думи казано,наказани са за по 1 мач
Върнете се в началото
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Mon Apr 12, 2010 6:30 pm Отговорете с цитат

Дано вземем нещо от този мач! Стискам палци!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Batigol

Мнение  Mon Apr 12, 2010 7:02 pm Отговорете с цитат

Bateto написа:
Дано вземем нещо от този мач! Стискам палци!

Ако плешивия е уредил нещо, ще вземем и три точки. Иначе ни чака поредната загуба и чартърен полет за Б група.
Jorko

Мнение  Mon Apr 12, 2010 8:22 pm Отговорете с цитат

Batigol написа:
Ако плешивия е уредил нещо, ще вземем и три точки. Иначе ни чака поредната загуба и чартърен полет за Б група.

Напълно съгласен!
joysl

Мнение  Mon Apr 12, 2010 8:32 pm Отговорете с цитат

оставането ни в А група минава през задължителни 3 т.утре и като гости на Берое(естествено уговорени),защото тук и Локо-пд ще ни бие,и остава да вземем от Своге и Пирин(дано не ни се метнат)
това са 12т. които ще са достатъчни да останем
Ако всичко се играе нормално сме в Б група
Върнете се в началото
hackerlandiq

Мнение  Tue Apr 13, 2010 9:18 am Отговорете с цитат

Може и да дойда, всичко ще се реши тази вечер Smile Flag Fan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dan4o11

Местожителство: Evropa.

Мнение  Tue Apr 13, 2010 10:25 am Отговорете с цитат

на берое трябва да се даде някой лев, хората нямат бюджет, по братски да си помогнем. ...но, според мен можем да бием локо пд. ?-са е че отбора играе наистина много странно Confused
Върнете се в началото
Batigol

Мнение  Tue Apr 13, 2010 11:01 am Отговорете с цитат

На Берое ако не се плати, работата няма да стане. Но плешо и той го е закъсал. Но няма проблем. Ще открадне от общината Mad ЛокоПловдив и да си скъсаме задниците, не можем да ги бием, а с Пирин най-много точка да вземем.
joysl

Мнение  Tue Apr 13, 2010 11:16 am Отговорете с цитат

С Берое играем 5 дена преди тяхния мач-полуфинал за купата,което за тях е по-важно от ма4а им с нас....така ,че всеки един нормален треньор би съхранил футболистите си за мача който ще ги изведе в Европа,отколкото да се хвърлят на изпадащ отбор-мача е 2 ка и без да ни го дават Берое
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Tue Apr 13, 2010 12:46 pm Отговорете с цитат

Някои от коментарите са ми много интересни, да не кажа и доста смешни! Искам да питам всички дето плюете Лечков, що не плюхте миналата година? И по-миналата? Ако не беше Лечков, Сливен нямаше да помирише А група още 50 години. Айде гледайте реално на нещата. Не е виновен Лечков, нито футболистите. Толкова си могат!

Върнете се в началото
Teac

Мнение  Tue Apr 13, 2010 2:41 pm Отговорете с цитат

Ако небеше тоя "трансферен удар" с 4 римата ни футболисти,нямаше да се стигне до тая криза в отбора.А и факт Чорбата още има да дължи пари на Лечков за тях

Иначе за мача Х
Върнете се в началото
mechohs

Мнение  Tue Apr 13, 2010 2:54 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
Някои от коментарите са ми много интересни, да не кажа и доста смешни! Искам да питам всички дето плюете Лечков, що не плюхте миналата година? И по-миналата? Ако не беше Лечков, Сливен нямаше да помирише А група още 50 години. Айде гледайте реално на нещата. Не е виновен Лечков, нито футболистите. Толкова си могат!

+1 И аз така мисля,и не един път съм го казвал. Smile
Върнете се в началото
Batigol

Мнение  Tue Apr 13, 2010 3:00 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:

Тук никой необвинява футболистите. Конфронтацията ни с лечкофф са от друго естество.
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Apr 13, 2010 4:23 pm Отговорете с цитат

питам за пореден и последен път,някой ще сподели ли от какво естество е спора с Лечков?Аз също съм съгласен с Гани......
marto135

Мнение  Tue Apr 13, 2010 7:30 pm Отговорете с цитат

Явор Иванов е нашо момче нали ..... може би сме единствения отбор който разчита на 90% от ДЮШ-а си .... сигурен съм
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!