<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 


R.I.P na nai-dobroto mom4e na planetata - STOQN BALTOV
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:08 pm Отговорете с цитат

Mom4eta, Stoqn be6e nai-dobroto mom4e koeto poznavam. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tova e v toq svqt TRQBVA DA SI GAD, GANGSTA SHIT ZA DA TE UVAJAVAT I DA NE TE PIPAT ! ! ! Edno zapomnete - NAPRAVI ZLO ZA DA TI OTVURNAT S DOBRO !!! Tova e
Nqmate si predstava kolko sam reval teq dni i 4e nemoga da si namerq mqsto i nemoga da zaspq. Do predi 1-2 godini vseki den sas Stoqn igrahme tenis na masa. Prosto po-dobro mom4e nqma6e na taq zemq i nqma i da ima. I v momenta reva kato pi6a.
Ujas
Tova e v toq svqt na 4algari, rapari i haus pedali na amfetki qvno trqbva da si gangsta shit nqma drug na4in.

PO4IVAI V MIR STOQNE - NAI-GOTINIQ PI4 NA PLANETATA. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Последната промяна е направена от Voivoda на Mon Dec 08, 2008 10:12 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:09 pm Отговорете с цитат

Az sum Sa6o - Voivodata. Izvinqvam se 4e pi6a na lainqnica ama sum ot klub 6toto sum s permanenten ban zaradi Devila.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
OCB
A.C.A.B.


Регистриран на: 02 Apr 2007
Мнения: 709
Местожителство: LOST

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:11 pm Отговорете с цитат

SMURT ZA SHOPITE ! ! ! написа:
Az sum Sa6o - Voivodata. Izvinqvam se 4e pi6a na lainqnica ama sum ot klub 6toto sum s permanenten ban zaradi Devila.



R.I.P Стояне Crying or Very sad
_________________
Само Бог да ме пази от ПРАСЕТА...Шибани СВИНЕ на свободата ми налагат ВЕТО!



STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marto135



Регистриран на: 15 Jun 2007
Мнения: 1159

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:15 pm Отговорете с цитат

Абе не го познавам момчето ама представям си как са родителите му и приятелите му! Това са били некви ... абе незнам има ли дума за такива хора(става дума за убииците) .... Само да питам , намерени ли са убииците Crying or Very sad
_________________
В спорта наречен "Футбол" се играе на голове. Отборът, който вкара повече печели, независимо как е станало това. Всичко друго е без значение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:17 pm Отговорете с цитат

Strah me e da otida do tqh za da pregurna maika mu. Takava skromna i dobra jenica kak obi4a6e i Stoqn i brat mu. Obiknovenna jena - u4itelka v 10to. Skatava6e stotinkite za da izgleda Stoqn dotuka.

PROSTO ISKAM DA UBIQ NQKOI V MOMENTA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
The Devil
Admin


Регистриран на: 15 Aug 2006
Мнения: 974
Местожителство: Las Venturas

Мнение  Mon Dec 08, 2008 10:46 pm Отговорете с цитат

Тук... те подкрепям, и аз я познавам жената .... много е добра и възпитана. Момчето не го познавам, но съдеики по майка му знам, че не е бил лош. Жалко е наистина толкова нелепо да бъде отнет живот... Друго не знам какво да кажа... нека почива в мир. Crying or Very sad
_________________


I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sisqta



Регистриран на: 15 Aug 2008
Мнения: 40
Местожителство: Сектор "Г"

Мнение  Mon Dec 08, 2008 11:33 pm Отговорете с цитат

Нека почива в мир момчето...
_________________
"Сливен-Закон"

DURA LEX,SED LEX

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pashona



Регистриран на: 15 Sep 2007
Мнения: 104
Местожителство: sliven

Мнение  Mon Dec 08, 2008 11:59 pm Отговорете с цитат

Наистина това е най добрият човек мой братовчед просто голяма трагедия.
Почивай в мир Стоянчо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
OCB
A.C.A.B.


Регистриран на: 02 Apr 2007
Мнения: 709
Местожителство: LOST

Мнение  Tue Dec 09, 2008 8:02 am Отговорете с цитат

pashona написа:
Наистина това е най добрият човек мой братовчед просто голяма трагедия.
Почивай в мир Стоянчо


Моите съболезнования Пашоне
_________________
Само Бог да ме пази от ПРАСЕТА...Шибани СВИНЕ на свободата ми налагат ВЕТО!



STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod


Регистриран на: 09 May 2008
Мнения: 773
Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Tue Dec 09, 2008 8:07 am Отговорете с цитат

Мойте съболезнования Пашоне,и към цялото семейство!
Почивай в мир Стоянчо!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggeorgievv



Регистриран на: 11 Aug 2008
Мнения: 151
Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Dec 09, 2008 9:16 am Отговорете с цитат

Съболезнования към всички пряко засегнати !
_________________
Не ми обръщайте внимание според повечето от форума аз не съм фен а "семкаджия" !
Victory
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol



Регистриран на: 30 Apr 2006
Мнения: 1354
Местожителство: София

Мнение  Tue Dec 09, 2008 1:37 pm Отговорете с цитат

Нека почива в мир момчето. Целия град скърби за него. И нека поне този път нещата да не бъдат оставяни така, а тези, които сториха това да си платят!
_________________
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
benito



Регистриран на: 06 Aug 2008
Мнения: 975

Мнение  Tue Dec 09, 2008 2:00 pm Отговорете с цитат

Мойте съболезнования на Пашона ! Нека тоя път да се борим да се накажат виновните !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mg



Регистриран на: 26 Jul 2007
Мнения: 305

Мнение  Tue Dec 09, 2008 2:55 pm Отговорете с цитат

Моите съболезнования!
Странно за мен, но този път Държавата прави нещо до момента, убииците са ги хванали веднага... вчера бяха в съда, очаква се 12 години затвор за единия, за другия не е ясно още... заради такива като тях трябва да се върне смъртното наказание.. свине!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Tue Dec 09, 2008 4:56 pm Отговорете с цитат

lele na mene kolko mi e gadno a predstavqm si na pashona kakvo mu e
ebati
ni6to dobro ne e ostanalo beznakzano na taq 6ibana zemq razberete Exclamation
Pashona sujalqvam mnogo brat Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Tue Dec 09, 2008 4:58 pm Отговорете с цитат

mg написа:
вчера бяха в съда, очаква се 12 години затвор за единия, за другия не е ясно още...

12 godini kvo sa be
pone 20 trqbva

razbiram da e za nqkakvi interesi da go smajat a to za kvo sigurno za nqkoq mi6ka pak... awe ne se zanimavaite s murshi po diskota be ebati
i az sam ql boi po diskota i az sam bil ama edno vreme
tva e basi lape6koto
te da vi svalqt be basi murshite
zaribqvaite v neta ne i po diskota
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grsg



Регистриран на: 18 Aug 2007
Мнения: 876
Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Dec 09, 2008 8:07 pm Отговорете с цитат

да е поне 20г. сега ще минат 12г. и си излиза свободен а момчето не може да се върне
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marto135



Регистриран на: 15 Jun 2007
Мнения: 1159

Мнение  Tue Dec 09, 2008 8:10 pm Отговорете с цитат

Абе трябва му първо един здрав бой ама почти до смърт и после 12 години (пак му са малко)
_________________
В спорта наречен "Футбол" се играе на голове. Отборът, който вкара повече печели, независимо как е станало това. Всичко друго е без значение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stallion



Регистриран на: 21 Sep 2008
Мнения: 97
Местожителство: Сектор "Г"

Мнение  Tue Dec 09, 2008 8:13 pm Отговорете с цитат

Също мойте съблезнавания. Днеска от 14 до 6 и 30 съм агитирал хората по центъра да се подпишат за справедлива присъда. Утре пак ще има подписки дано някой висшестоящ им обърне внимание .Днес събрахме около 6000 подписа. Гадното е , че имаше много хора дето като им кажа за какво събираме подписи викаха ми кво ми пука, ми мене не ме засяга ... /баси хората дето има ... Mad Утре в 12 с 30 пред ПМГ има протест, който иска да заповяда. Surprised
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivoda



Регистриран на: 08 Dec 2008
Мнения: 14

Мнение  Tue Dec 09, 2008 9:20 pm Отговорете с цитат

stallion написа:
Също мойте съблезнавания. Днеска от 14 до 6 и 30 съм агитирал хората по центъра да се подпишат за справедлива присъда. Утре пак ще има подписки дано някой висшестоящ им обърне внимание .Днес събрахме около 6000 подписа. Гадното е , че имаше много хора дето като им кажа за какво събираме подписи викаха ми кво ми пука, ми мене не ме засяга ... /баси хората дето има ... Mad Утре в 12 с 30 пред ПМГ има протест, който иска да заповяда. Surprised

ei golqm respekt za tebe brato Exclamation Exclamation Exclamation mn se kefq 4e ima takiva hora v toq tup grad vse o6te

a za 12 godini ne e qsno dali 6te si gi izleji 6toto sq za dobro povedenie ti namalqt polovinata prisuda
abe bg ne e darjava Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
The Devil
Admin


Регистриран на: 15 Aug 2006
Мнения: 974
Местожителство: Las Venturas

Мнение  Tue Dec 09, 2008 10:14 pm Отговорете с цитат

Щото , тая подписка или протеста ще променят нещо... аз се подписах, но не вярвам в такива петиции... подписки, молби и т.н. Ние не сме Гърците , че за 1 човек да стане почти гражданска война....Ние сме България и тук всеки един от нас може да бъде утрепан като куче , а убиеца да е на свобода след 1 ден.
_________________


I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavmaster
Администратор


Регистриран на: 16 Sep 2007
Мнения: 2377

Мнение  Tue Dec 09, 2008 11:32 pm Отговорете с цитат

съболезнования към всички скърбящи,момчето не го познавам но всичко това е абсурдно и граничещо с всичко просташко в нашата държава! днес със семейството сме се подписали но това няма да върне Стоян,дано поне има някакво възмездие и строга наказуемост!почивай в мир!

а за моя адаш (пашона),приятелю някой неща немогат да се върнат ,можеш да разчиташ на мен като упора както и предполагам и виждам от доста хора в форума!
_________________
http://www.vbox7.com/play:a3315f10
http://www.vbox7.com/play:0322fc3e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
buhata_prime
Seducer


Регистриран на: 14 May 2008
Мнения: 1120
Местожителство: София

Мнение  Wed Dec 10, 2008 12:47 pm Отговорете с цитат

Много тъпо наистина. Да те е страх вече и в Студентски да ходиш. А като си помисля само, че във фаталната нощ бях на караоке в Маската /това е клуб на 5 метра от АМНЕЗИЯ/ и в 2:20 минах точно пред входа на Амнезия.... Незнам какво да си мисля, броени минути са ме разминали с инцидента... Бях с едно аверче, незнам.... Може би можехме да помогнем, а може би и ние щяхме да сме в болница... Незнам, просто тръпки ме побиват!!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
benito



Регистриран на: 06 Aug 2008
Мнения: 975

Мнение  Wed Dec 10, 2008 2:12 pm Отговорете с цитат

кви тръпки тия лайнари дет са направили това заслужават ся да ги фана и да им искарам червата майка им мизерна дайба мръсна дайба
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
incidenti



Регистриран на: 06 Oct 2008
Мнения: 493

Мнение  Wed Dec 10, 2008 2:30 pm Отговорете с цитат

Трансперанта на герена го видях, но понеже нямах известно време интернет за какво е пострадало момчето и кой го е направил?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggeorgievv



Регистриран на: 11 Aug 2008
Мнения: 151
Местожителство: Сливен

Мнение  Wed Dec 10, 2008 2:35 pm Отговорете с цитат

Прочети тука http://dnes.dir.bg/2008/12/08/news3708258.html
_________________
Не ми обръщайте внимание според повечето от форума аз не съм фен а "семкаджия" !
Victory
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
buhata_prime
Seducer


Регистриран на: 14 May 2008
Мнения: 1120
Местожителство: София

Мнение  Wed Dec 10, 2008 2:36 pm Отговорете с цитат

incidenti написа:
Трансперанта на герена го видях, но понеже нямах известно време интернет за какво е пострадало момчето и кой го е направил?


http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3698569.html
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
incidenti



Регистриран на: 06 Oct 2008
Мнения: 493

Мнение  Wed Dec 10, 2008 4:20 pm Отговорете с цитат

Ебати и глупавата смърт. Щом без причина са убили невинно момче заслужават не 10, не 20 години, а смърта присъда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
buhata_prime
Seducer


Регистриран на: 14 May 2008
Мнения: 1120
Местожителство: София

Мнение  Wed Dec 10, 2008 4:36 pm Отговорете с цитат

Такива неща редовно се случват в Студентски град! Комплексирани селянчета, дошли в големия град се събират на групички и се напиват и надрусват само и единствено с цел да се сбият. И на мен ми се е случвало, вървим си трима човека, минаваме покрай 7-8 човека, които почват да се заяждат. И като не им обълнеш внимание стават още по-агресивни, нас лично ни мериха с павета и парчета от тротоарни плочки! В крайна сметка се добрахме до едно такси макло преди да стане лошо!

Обикновено тва са идиотчета, които не могат да си намерят място, че живеят в Студентски град /Градът на курвите/ и не могат да си намерят ебане, щото са прекалено прости. И събраната агресия изливат върху случайни хора!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
incidenti



Регистриран на: 06 Oct 2008
Мнения: 493

Мнение  Wed Dec 10, 2008 5:05 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
Такива неща редовно се случват в Студентски град! Комплексирани селянчета, дошли в големия град се събират на групички и се напиват и надрусват само и единствено с цел да се сбият. И на мен ми се е случвало, вървим си трима човека, минаваме покрай 7-8 човека, които почват да се заяждат. И като не им обълнеш внимание стават още по-агресивни, нас лично ни мериха с павета и парчета от тротоарни плочки! В крайна сметка се добрахме до едно такси макло преди да стане лошо!

Обикновено тва са идиотчета, които не могат да си намерят място, че живеят в Студентски град /Градът на курвите/ и не могат да си намерят ебане, щото са прекалено прости. И събраната агресия изливат върху случайни хора!


Преди седмица имаше подобен случай в дискотека Амор не знам дали я знаеш. След мача на говедата с Македонска Слава те ходима към Амор, за да бият случайни минувачи само защото са чалгари, фешани, хаусари и тн. Имаше и клип в нета не знам дали сте го гледали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Начало - Връзки - Форум - Facebook



sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!