<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Покривало за колата

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
peterivanov14

Мнение  Thu Nov 25, 2021 10:39 pm Отговорете с цитат

Здравейте, знаете ли дали някъде мога да си намеря покривало за колата и да си го поръчам онлайн? Държа я в двора и не ми се иска да я пече слънцето и да я вали дъжда директно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimiterpetrov85

Мнение  Fri Nov 26, 2021 12:19 am Отговорете с цитат

Привет колега! И аз съм луд като теб и пазя колата като очите си. Задължително я покривам, чакам да загрее хубаво преди да потегля и сипвам само качествени горива и масла. Аз лично пазарувам от MaxAuto24, много готин магазин за автоаксесоари и като цяло всичко от което имаш нужда за кола.Много съм доволен от обслужването и нещата, които продават и цените им. Моя плащ съм го взимал от там така, че ще ти свършат работа. Продължавай в същия дух да се грижиш за нещата, които имаш!
Върнете се в началото
peterivanov14

Мнение  Sun Nov 28, 2021 7:19 pm Отговорете с цитат

Мерси много, колега от полза си ми
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!