<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Качествено възстановяване

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dimiterpetrov85

Мнение  Thu Sep 23, 2021 10:09 pm Отговорете с цитат

Здравейте, спортувам си от доста време, но ми се иска да започна да подкрепям и с някакви хранителни добавки. Чудя се на какво точно да заложа, понеже до сега не съм взимал нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peterivanov14

Мнение  Fri Sep 24, 2021 9:18 am Отговорете с цитат

Здравей, колега. Трябва да се подкрепяме с добавки, защото сме подложени яко под стрес от спорта ни и липсата на добавки води до травми или застой в постиженията. Вече се продават навсякъде фитнес добавки нета като бих ти препоръчал fitnesdobavki.net като магазин. Винаги предлагат промоции и не е ала бала работата да е на промоция и после да ти кажат, че е неналично и предложат по-скъп продукт. Всичко, което е изложено в сайта е налично на 100%, а цените наистина са им много добри. Също така предлагат безплатна доставка над определена сумичка, което си е супер. Според мен заложи на продукти за възстановяване. Стандартните БЦАА, аминокиселини, ZMA, креатин, като за начало ще са ти перфектни.
Върнете се в началото
dimiterpetrov85

Мнение  Sun Sep 26, 2021 9:58 pm Отговорете с цитат

Благодаря колега за предложението. Изглеждаш ми човек с много опит и ще ти се доверя напълно. Хареса ми сайта, който си препоръчал и ще си поръчам всички добавки, които ми препоръча. Ще гледаме какво ще излезе накрая.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Свободна зона Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!