<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Новини и интервюта
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
benito

Мнение  Tue Dec 07, 2010 12:42 pm Отговорете с цитат

Аре не пиши глупости. Илия Илиев много добре сподели как ги хранят... като си плащат в хотела ама иначе не им дават заплатите. Пожарна? Колко дават на тая дърта пожарна дето стои там от 20 години хахха 450 хиляди лева на месец е нещо нереално нали се сещаш? За тока нямам думи просто... иначе отбора се разпада то е ясно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Tue Dec 07, 2010 12:47 pm Отговорете с цитат

mimi написа:
тука има само деца и тъпчовци,миндев ямуков ковачев филипов стоянов колко си мислете че вземат поне минимум 3-4 хиляди,ама треньори ,скола ръководители и т.н вие тях броители ли ги ,ами полиция ,ами пожарна ,подружка ,даже топки екипи ами перални които са професионални и т.н дори да не са 450 хиляди на месец общината дава толкова за футбола за година ,ама нали вие сте много знайковци,а и два месеца преди да закрият ботев ,нямаше никoй на стадиона и пак имаха 3 хиляди лв.помислете само вода колко се използва ,и то топла ,за да се затопли се иска големи бойлери каквито ги има.отопление на съблекалните.ами където ги хранят тези звезди. Laughing

далеч си от истината мими... няма смисъл да спорим повече...

П.С. Кур за Ушев !!!!

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
mimi

Мнение  Tue Dec 07, 2010 6:14 pm Отговорете с цитат

Д/ За Функция “Почивно дело, култура, религиозни дейности” са предвидени да се извършат разходи в размер на 10876599 лв. В сравнение с отчета за 2009 г. разходите нарастват с 103.6 на сто. Тези разходи представляват 10,4 на сто от бюджета на общината.
С планираните средства по функция „Почивно дело, култура и религиозни дейности” се осигурява изпълнението на следните задачи и приоритети:
- подобряване качеството на културния продукт;
- развитие на културно-историческото наследство, традиции и занаяти:
 извършване на археологически разкопки в размер на 125000 лв.;
 изграждане на разширението на Регионалната библиотека и обзавеждане - 196200 лв.;
- изграждане на площадки за плажен волейбол и скейтборд - планирани 2005000 лв.;
- изграждане на футболно игрище и лекоатлетическа писта в парк „Юнак” и благоустрояване на района – 800000 лв.;
- изграждане реконструкция на спортни площадки в гр. Сливен и населени места – 800000 лв.
- изграждане на алеи в гробищен парк Сливен – 819990;
- основен ремонт, газифициране и изграждане на осветление на спортни зали – 1086000 лв.;
- ремонти на читалища в населени места – 100000 лв.;
- със средства от общинските приходи се предвижда да се финансират спортни прояви от национален и международен мащаб в размер на 139700 лв.;
- за развитието на масовия, детски и училищен спорт - 93700 лв.;
- за дейността на представителните отбори /мъже и жени/ - 346000 лв.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Dec 07, 2010 6:20 pm Отговорете с цитат

така за да прекратим спора.....тази сума е за година!!!!! Като останалите пари са от други джобове............изцяло годишната издръжка на клуба е под 1 000 000лв!
mimi

Мнение  Tue Dec 07, 2010 6:24 pm Отговорете с цитат

i s 345 hilqdi leva za kogo po napred we hora,abe vie chuvate li se samo lubimec i nesebar s 1200000 pochti vlqzoha v a grupa,a ni e s tezi stotinki iskame mnogo
Върнете се в началото
geri_sn

Мнение  Tue Dec 07, 2010 6:48 pm Отговорете с цитат

хайде стига сте нападали г-н Лечков бе! той няма да дава само пари за отбора,и да е на загуба! на Вас,който уж сте най-верни фенове на отбора,което много ме съмнява че е така(видя се след не се сещам кой мач беше,когато ви накараха да си платите входа) и все той ви е виновен.Тогава писахте тук във форума,че нямате пари да влизате на мача и пак се смили ръководството към Вас,точно Вие не трябва да говорите срещу него! г-н Лечков ще прави каквото иска с отбора!
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Dec 07, 2010 7:18 pm Отговорете с цитат

geri_sn написа:
хайде стига сте нападали г-н Лечков бе! той няма да дава само пари за отбора,и да е на загуба! на Вас,който уж сте най-верни фенове на отбора,което много ме съмнява че е така(видя се след не се сещам кой мач беше,когато ви накараха да си платите входа) и все той ви е виновен.Тогава писахте тук във форума,че нямате пари да влизате на мача и пак се смили ръководството към Вас,точно Вие не трябва да говорите срещу него! г-н Лечков ще прави каквото иска с отбора!

Тук леко навлизаш в неща,които не знаеш,така че по-добре замълчи на тази тема с входа....
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Tue Dec 07, 2010 7:26 pm Отговорете с цитат

geri_sn написа:
г-н Лечков ще прави каквото иска с отбора!

господин ти лечков като си направи собствен отбор да прави каквото иска... като не взима общински пари да прави каквото иска...

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
geri_sn

Мнение  Tue Dec 07, 2010 7:32 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
geri_sn написа:

Тук леко навлизаш в неща,които не знаеш,така че по-добре замълчи на тази тема с входа....

е какво да замълча,защото това си е истината ли? много добре знам как стоят нещата ,купете си като мен абонаментна карта,така помагате на отбора,а не като изнудвате да влизате без пари! иначе пари за алкохол имате,а?
Върнете се в началото
ronaldinho-10522

Мнение  Tue Dec 07, 2010 8:09 pm Отговорете с цитат

http://www.novsport.com/news122800_1003.html
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Dec 07, 2010 8:29 pm Отговорете с цитат

geri_sn написа:
ultra_voin написа:
geri_sn написа:

е какво да замълча,защото това си е истината ли? много добре знам как стоят нещата ,купете си като мен абонаментна карта,така помагате на отбора,а не като изнудвате да влизате без пари! иначе пари за алкохол имате,а?

Сигурен съм,че не знаеш как са нещата,защото не си била там и не си ги уговаряла.Пари имаме за димки,фалки,гостувания,знамена,неща,които са доста далеко от теб...
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Dec 07, 2010 8:40 pm Отговорете с цитат

за мача който говорите "агитката в последствие " влезе с билети а относно влизането в положение на ръководството мога и аз да кажа че то незнае.........ако ръководството е Дуци,значи е влязло в положение........
Разяснявам за колежката че незащитавам никого аз също влизам с билети но някой неща наистина не се знаят и аз бях този който цензурира с цел да няма конфронтация и да неизлизат неща от кухнята за медиите!!!!!!!!!!
mimi

Мнение  Tue Dec 07, 2010 8:46 pm Отговорете с цитат

скъпа права си иначе чакат сърбина да ги вкара.
Пиши на кирилица!!!.
grsg
Върнете се в началото
grsg

Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Dec 07, 2010 9:40 pm Отговорете с цитат

geri_sn написа:

Ти ни изкара най-големите утрепки,боклуци и аклохолици на Сливен по зле от Стефко нинджата
А що се отнася до акохола(бира) 2л=2лв.Каде се продават тези абонаментни карти Question
mimi написа:
скъпа права си ина4е 4акат сърбина да ги вкара.
Да вярно е че Дуци ни вкарва но ние колкото пари сме давали за гостувания знамена факли и др.ти струват 1657бр.абонаментни карти милички Cool
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Dec 07, 2010 9:58 pm Отговорете с цитат

Що най накрая не си еб*те майката всички,а?Кои сте вие да казвате какви сме ние,някойй познава ли ни,някой знае ли ни???Като сме такива изправете се срещу нас да ви видим....Никой гадни мишоци,тва сте вие,целият град е пълен с боклуци като вас.Затова всичко е на тоя хал.
Да ние сме "утрепки","алкохолици","тъпаци" и "затворници",но парите които ние сме дали за всичко,което сме направили жалки типове и БOКЛУЦИ НЕ СТЕ ГИ ВИЖДАЛИ НА КУП.
ЕБ*ТЕ СИ МАЙКАТА И ДА ПУКНЕТЕ В КАНСКИ МЪКИ....ДА ЕБ* ПРОПАДНАЛИЯТ ВИ ГРАД И МАНТАЛИТЕТ
mechohs

Мнение  Tue Dec 07, 2010 10:43 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Що най накрая не си ебете майката всички,а?Кои сте вие да казвате какви сме ние,някойй познава ли ни,някой знае ли ни???Като сме такива изправете се срещу нас да ви видим....Никой гадни мишоци,тва сте вие,целият град е пълен с боклуци като вас.Затова всичко е на тоя хал.
Да ние сме "утрепки","алкохолици","тъпаци" и "затворници",но парите които ние сме дали за всичко,което сме направили жалки типове и БОКЛУЦИ НЕ СТЕ ГИ ВИЖДАЛИ НА КУП.
ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА И ДА ПУКНЕТЕ В КАНСКИ МЪКИ....ДА ЕБА ПРОПАДНАЛИЯТ ВИ ГРАД И МАНТАЛИТЕТ

Тука спора отиде в друга насока,а именно кой е по голям фен.Всеки сам решава как да подкрепя отбора.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Dec 07, 2010 11:53 pm Отговорете с цитат

колеги не се подавайте на умишлени провокации от старите-нови потребители (обръщам се към по редовните потребители !!!) .
Donatel0

Местожителство: Гърция Атина

Мнение  Wed Dec 08, 2010 12:03 am Отговорете с цитат

mechohs написа:
ultra_voin написа:
Що най накрая не си ебете майката всички,а?Кои сте вие да казвате какви сме ние,някойй познава ли ни,някой знае ли ни???Като сме такива изправете се срещу нас да ви видим....Никой гадни мишоци,тва сте вие,целият град е пълен с боклуци като вас.Затова всичко е на тоя хал.
Да ние сме "утрепки","алкохолици","тъпаци" и "затворници",но парите които ние сме дали за всичко,което сме направили жалки типове и БОКЛУЦИ НЕ СТЕ ГИ ВИЖДАЛИ НА КУП.
ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА И ДА ПУКНЕТЕ В КАНСКИ МЪКИ....ДА ЕБА ПРОПАДНАЛИЯТ ВИ ГРАД И МАНТАЛИТЕТ

Тука спора отиде в друга насока,а именно кой е по голям фен.Всеки сам решава как да подкрепя отбора.

И как със пакетче семки говорейки за полити (общината лечков) Подкрепяте отбора ??? Не ми дреме къде ще е отбора дали А или Б група важното е да го има.
dan4orama

Местожителство: Chicago

Мнение  Fri Dec 10, 2010 7:08 pm Отговорете с цитат

Значи целия спор тука се обърна около тия две дами Мими и Гери.....
Защо ли имам чувството че някоя от вас(може и двете) работят за г-н Лечков. Затова толкова ревностно го защитавате. Сигурно редовно ви плаща. Така само едно нещо ще ви кажа. Като си купите сезонните карти от клубни магазини или саит тогава ми говорете.
Що се отнася за феновете на Сливен- да само плюят и очакват много повече, защото не са глупави и заслужават много повече (както Лечков обича да казва), а получават много малко футбол и много интринги. Сливналии също ходят по европа и знаят и очакват същия начин на ръководене на един клуб, а не селения......
Върнете се в началото
incidenti

Мнение  Sat Dec 11, 2010 4:37 am Отговорете с цитат

И аз да бях президент на общински отбор, за който никой не го ебе и аз щях да си прибирам парички ей така за здраве... всичко е толкова просто Razz
Лошото е, че целия град си мълчи и грам не го ебе затова какво ще става с този отбор.
Върнете се в началото
mechohs

Мнение  Sat Dec 11, 2010 7:52 pm Отговорете с цитат

Сливен без заместник на Дуци?

http://topsport.ibox.bg/news/id_1811469881
Върнете се в началото
shamana_1992

Мнение  Sat Dec 11, 2010 8:23 pm Отговорете с цитат

http://www.gol.bg/footballbulgaria/2010-12-11/akademik-sofiia-se-razpada.93132

Едните са ясни,търсят се още два....Дано не сме сред тях

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Dec 12, 2010 12:53 pm Отговорете с цитат

И как със пакетче семки говорейки за полити (общината лечков) Подкрепяте отбора ??? Не ми дреме къде ще е отбора дали А или Б група важното е да го има.[/quote]

братленце,мен ме е*е отбора, но този който е ,тоест които беше но вече не е той... ко ма е*е че някви пишлемета ш играят под общия знаменател ОФК СЛИВЕН?!?!? кво да ги гледам или да ги подкрепям... аз искам да виждам Миндев,Караманов,Ямуков,(Миранда,лазари),Христов,Филипов и въобще старите войни на отбора и то да виждам как побеждават,макар че напоследък изгубих аромата на победата ,но определено не по тяхна вина.. теи че ,ако тия играчи напуснат за мен става загуба на време и пари цялото това мироприятие от развлекателен характер!
p.с. и освен тези стари войни на терена ми липсват вече и старите войни от агиткитка но няма да изброявам !

Мнение  Sun Dec 12, 2010 3:23 pm Отговорете с цитат

Лечков търси спасение в Марица

http://topsport.ibox.bg/news/id_1058550547

Два отбора разпитват за Дуци

http://topsport.ibox.bg/news/id_1097510758
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Sun Dec 12, 2010 10:25 pm Отговорете с цитат

http://www.gol.bg/footballbulgaria/2010-12-12/bat-venci-lechkov-manipulira-futbola-ni.93194
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Tue Dec 14, 2010 4:19 pm Отговорете с цитат

http://www.sport1.bg/sport1/node/197790

http://www.gol.bg/footballbulgaria/2010-12-14/iordan-lechkov-niama-drug-kato-men-v-bylgariia.93355
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Dec 14, 2010 11:09 pm Отговорете с цитат

започвам да мисля че другия полусезон ще има изненади..........и то ние ще сме замесени.След исказванията на Лечков си мисля че пазарлъци ще има Smile
rupi

Мнение  Wed Dec 15, 2010 2:00 pm Отговорете с цитат

Като гледам ще сме единственият отбор от Б групата с осветление.
Върнете се в началото
afterme

Мнение  Fri Dec 17, 2010 7:31 pm Отговорете с цитат

Лечков: Нямаме основание да сме недоволни

http://sliven-sport.com/novini/sport/615-futbol-ofk-sliven.html
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Thu Dec 23, 2010 4:54 pm Отговорете с цитат

Че кой е недоволен. Някой от вас да е недоволен. Да вдигне ръка да го видя. Естествено че всички сме доволни.Особенно от класирането.И най-вече от Бог Лечков.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61  Следваща
Страница 58 от 61

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!