<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Черноморец - Сливен 13.04.2010г
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pele

Мнение  Wed Apr 14, 2010 3:14 pm Отговорете с цитат

teoto написа:
joysl написа:
сега сядам и искам дакажа нещо:
по наговорен мач не съм виждал през живота си
ТОЛКОВА СМЕ ЖАЛКИ ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ВКАРА ГОЛ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НИ ОСТАВЯХА САМИ.....АКО МАЧА СЕ ИГРАЕШЕ ОТИВАХМЕ НА 6-0
СЛЕПИ ЛИ СЕ?НИЕ СМЕ НАЙ-СМЕШНИЯ ОТБОР ОТ А И Б ГРУПА
УЖАСЕН СЪМ,НЯМАМ ДУМИ, БАЛЪКОВ САМО ДЕТО НЕ СЕ РАЗРЕВА ,ЧЕ НЕ МОЖАХМЕ ДА ВКАРАМЕ....АМАТИОРИ СМЕ,АМАТЬОРИ ОТВСЯКЪДЕ,КЛУБ,САЙТ,ПРЕС СЛУЖБА....СМЕШНИИИИ НЕ СМЕ И ЗА Б ГРУПА ДАЖЕ
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ ОТ СЛИВЕН

Не титлите и победите правят един отбор голям.Любовта на хората прави един отбор голям!!!

ква любов бе,нарочно не вкараха гол наще,някой знае ли че не са взимали заплати от 6 месеца футболистите на Сливен............
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Wed Apr 14, 2010 4:19 pm Отговорете с цитат

Аз питам има ли някой да не знае Very Happy освен ние да им ги платим Very Happy

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Thu Apr 15, 2010 6:26 pm Отговорете с цитат

joysl написа:
ТОЛКОВА СМЕ ЖАЛКИ ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ВКАРА ГОЛ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НИ ОСТАВЯХА САМИ.....АКО МАЧА СЕ ИГРАЕШЕ ОТИВАХМЕ НА 6-0
УЖАСЕН СЪМ,НЯМАМ ДУМИ, БАЛЪКОВ САМО ДЕТО НЕ СЕ РАЗРЕВА ,ЧЕ НЕ МОЖАХМЕ ДА ВКАРАМЕ....АМАТИОРИ СМЕ,АМАТЬОРИ ОТВСЯКЪДЕ,КЛУБ,САЙТ,ПРЕС СЛУЖБА....СМЕШНИИИИ НЕ СМЕ И ЗА Б ГРУПА ДАЖЕ

По-малоумен пост от този не видях в тази тема! А относно срама ти... От 8 години не живея в Сливен. Дълго живях в Бургас, сега живея в София... НО НИКОГА НЯМА ДА КАЖА, ЧЕ МЕ Е СРАМ, ЧЕ СЪМ ОТ СЛИВЕН! В момента като ти чета глупостите, единственото, от което ме е срам си ти! Лесно е да си хейтър, батка. Трудно е да обичаш, когато "нямаш хляб и си гладен"!

Колкото до мача.. Първото полувреме бяхме трагични. По-слаб отбор от Черноморец няма в А група, некви измислени кариоки и гаучоси от джунглите и плажовете на Южна Америка. Но явно напрежението при момчетата е огромно. Второто полувреме акулките не минаха центъра и ми хареса, че момчетата се раздадоха и си личеше. Хубаво е, че Мездра и Доко загубиха. Оптимист съм за мача с Доко. След загубата им от монтанските мишоци и факта, че сме домакини, психологическото преимущество е наше. А и след 6 поредни загуби, мисля, че е време да се помисли за твърд знак 1.

Върнете се в началото
teoto

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Fri Apr 16, 2010 1:09 am Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
joysl написа:

По-малоумен пост от този не видях в тази тема! А относно срама ти... От 8 години не живея в Сливен. Дълго живях в Бургас, сега живея в София... НО НИКОГА НЯМА ДА КАЖА, ЧЕ МЕ Е СРАМ, ЧЕ СЪМ ОТ СЛИВЕН! В момента като ти чета глупостите, единственото, от което ме е срам си ти! Лесно е да си хейтър, батка. Трудно е да обичаш, когато "нямаш хляб и си гладен"!

Колкото до мача.. Първото полувреме бяхме трагични. По-слаб отбор от Черноморец няма в А група, некви измислени кариоки и гаучоси от джунглите и плажовете на Южна Америка. Но явно напрежението при момчетата е огромно. Второто полувреме акулките не минаха центъра и ми хареса, че момчетата се раздадоха и си личеше. Хубаво е, че Мездра и Доко загубиха. Оптимист съм за мача с Доко. След загубата им от монтанските мишоци и факта, че сме домакини, психологическото преимущество е наше. А и след 6 поредни загуби, мисля, че е време да се помисли за твърд знак 1.

+1 Twisted Evil
Webmaster

Местожителство: Сливен

Мнение  Fri Apr 16, 2010 2:44 am Отговорете с цитат

Истината е, че Черноморец .... хм, не са ни футболен "враг", не се напрягаха въобще, сигурно поставиха рекорд за сезона в "А" група по грешни пасове (някои направо комични), губеха лесно топката при единоборства, имаха един късметлийски удар във вратата за цял мач (не броя втория гол, който падна вече когато всичко бе ясно). Каквото трябваше си го направиха хората за да ни помогат, нямаше обаче как да си вкарат два автогола все пак. Смятай колко сме зле да паднем дори и при такива обстоятелства...

Последната промяна е направена от Pope на Fri Apr 16, 2010 2:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
joysl

Мнение  Fri Apr 16, 2010 2:46 am Отговорете с цитат

teoto написа:
buhata_prime написа:
joysl написа:

+1 Twisted Evil

Бате гледал съм толкова мачове досега,колкото ти никога няма да гледаш през живота си,и знаеш ли....такъв мач не бях гледал никога.....и ти ли не разбра че акулките както каза не играха....аз не спах 2 дена ....и знаеш ли защо?Ако имаше мач и бяхме паднали 5-0 щеше да кажа евала играхме,но толкова можем....а акулките надупени а ние(смешниците) не можем да им вкараме,подхлъзваха се,оставяха ни сами....няма бате кой да вкара...е затва ме е срам не за друго,и накрая Балъка не знае кво да говори,и на 1 им гол не се радва а се мръщи(Балъков)...е затва говоря,а дали съм Хейтър?Незнам но в понеделник пак съм на мача без да се оправдавам ,4е съм на работа и незнам си кво....и в Б група ще ходя...и в Четвъртък и в СТ.Загора
Б.Р. Ти изобщо знаш ли кой съм аз?
Върнете се в началото
joysl

Мнение  Fri Apr 16, 2010 2:50 am Отговорете с цитат

Pope написа:
Истината е, че Черноморец .... хм, не са ни футболен "враг", не се напрягаха въобще, сигурно поставиха рекорд за сезона в "А" група по грешни пасове (някои направо комични), губеха лесно топката при единоборства, имаха един късметлийски удар във вратата за цял мач (не броя втория гол, който падна вече когато всичко бе ясно). Каквото трябваше си го направиха хората за да ни помогат, нямаше обаче как да си вкарат два автогола все пак. Смятай колко сме зле да паднем дори и при такива обстотятелства...

сега видях какво си писал,точно това имах аз напредвид,аз съм от Бургас но от дете живея в Сливен и имам много познати и роднини там,затова ме е яд щото хората ми се обаждат по тел.и ми викат ,"ебаси куците коне сте оставихме ви да ни биете вие не знаете как" Axe
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Fri Apr 16, 2010 3:22 am Отговорете с цитат

Добре де като е бил разбран мача защо падаме? Confused Ала Бала щеше да им даде указания да не вкарват и така, както беше миналата година разбраха се за Х и така и стана.
benito

Мнение  Fri Apr 16, 2010 9:22 am Отговорете с цитат

Jorko написа:
Добре де като е бил разбран мача защо падаме? Confused Ала Бала щеше да им даде указания да не вкарват и така, както беше миналата година разбраха се за Х и така и стана.

Ама вие искате и да ни подарявт Хве ли ? На тва ли ше се радвате... стига е... тва не са футболисти : ) те не могат да си подават... не могат да стрелят... нищо не могат... по добре да изпадаме няма смисъл да се излагаме тука...
Върнете се в началото
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Fri Apr 16, 2010 3:01 pm Отговорете с цитат

Абе вие луди ли сте бе, мача бил уговорен за нас пък не сме били Laughing
Много филми гледате.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
incidenti

Мнение  Fri Apr 16, 2010 8:33 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
joysl написа:

Би ли ми казал какво е общото между Сливен и ОФК Сливен? И мен ме е срам, че нямаме никаква фенска маса и сме на 13-то място, но това е живота. За останалото си прав.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Apr 17, 2010 12:35 am Отговорете с цитат

като за начало е видно че по коренов и морфемен състав са почти еднакви - СЛИВЕН - ОФК.СЛИВЕН,второто е че едното принадлежи на другото,даже му носи името,ако не се лъжа е направено за жителите на този град.......даже буквата "О" си обобщава общината,трето айде да спрете глупавия спор........достатъчно малко сме за да се делим!!!!!! Incidenti,уважавам ти мненията,именно защото имаш малко по друго виждане на нещата,защото си почти винаги опозиция.........но замисли се че сега не е нужно да се карате..............между другото незная дали познаваш потребителя buhata_prime ,но искам да ти кажа че е доста интелигентно момче!!!!! ще оставя още малко темата отворена но не да се нападате... Wink
incidenti

Мнение  Sat Apr 17, 2010 4:01 am Отговорете с цитат

Да си видял някой да нападам? ОФК Сливен и град Сливен са си 2 различни неща, също, като Васил Левски и ПФК Левски. Просто човека не беше разбран, като каза, че го е срам от футболния отбор Сливен. В случая и мен ме е срам, че разни села, като Монтана и Мездра са пред нас.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Apr 17, 2010 9:48 am Отговорете с цитат

+1 !!!!!!! Wink
buhata_prime
Seducer

Мнение  Sat Apr 17, 2010 7:15 pm Отговорете с цитат

incidenti написа:
Да си видял някой да нападам? ОФК Сливен и град Сливен са си 2 различни неща, също, като Васил Левски и ПФК Левски. Просто човека не беше разбран, като каза, че го е срам от футболния отбор Сливен. В случая и мен ме е срам, че разни села, като Монтана и Мездра са пред нас.

Smile Човека каза ясно и недвусмислено:
joysl написа:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ СЪМ ОТ СЛИВЕН

Как, аджаба, разбра, че говори за отбора? Както и да е!

joysl, батка, незнам с Попето дали сте гледали други мачове на Черноморец... Те са си трагични по презумция. Какви са тези измислени играчи? Гледа ли ги с Монтана? И на тях ли пуснаха мача? Просто толкова си могат.

Незнам защо все още голяма част от вас страдат от синдрома "Световна конспирация". Разберете едно... ОТ 2-3 ГОДИНИ НАСАМ ПЪВЕНСТВОТО СЕ ИГРАЕ!!! Затова говеда и чорбета падат под път и над път! И ако имаше уговорки, първо, сега щяхме да сме на полуфинал за купата, и второ, да сме в топ 6 на табицата. ПРОУМЕЙТЕ ГО НАЙ-ПОСЛЕ!

P.S. joysl, не знам кой си. Познаваме ли се?

Върнете се в началото
joysl

Мнение  Sat Apr 17, 2010 8:27 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
incidenti написа:

Smile Човека каза ясно и недвусмислено:
joysl написа:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ СЪМ ОТ СЛИВЕН

Как, аджаба, разбра, че говори за отбора? Както и да е!

joysl, батка, незнам с Попето дали сте гледали други мачове на Черноморец... Те са си трагични по презумция. Какви са тези измислени играчи? Гледа ли ги с Монтана? И на тях ли пуснаха мача? Просто толкова си могат.

Незнам защо все още голяма част от вас страдат от синдрома "Световна конспирация". Разберете едно... ОТ 2-3 ГОДИНИ НАСАМ ПЪВЕНСТВОТО СЕ ИГРАЕ!!! Затова говеда и чорбета падат под път и над път! И ако имаше уговорки, първо, сега щяхме да сме на полуфинал за купата, и второ, да сме в топ 6 на табицата. ПРОУМЕЙТЕ ГО НАЙ-ПОСЛЕ!

P.S. joysl, не знам кой си. Познаваме ли се?

Във футболен форум естествено ,че пиша за отбора не за града,а мача на Черноморец и Монтана,не го гледах ,защото бях на стадиона за мача на Сливен с Цска(ти сигурно и 2 та мача гледа по тв а?)
Върнете се в началото
mechohs

Мнение  Sat Apr 17, 2010 11:26 pm Отговорете с цитат

Мисля че е време, темата да бъде заключена.защото се изписаха един куп глупости.
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Sat Apr 17, 2010 11:28 pm Отговорете с цитат

joysl написа:
Във футболен форум естествено ,че пиша за отбора не за града,а мача на Черноморец и Монтана,не го гледах ,защото бях на стадиона за мача на Сливен с Цска(ти сигурно и 2 та мача гледа по тв а?)

Да, по телевизията ги гледах.

Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Apr 18, 2010 12:21 am Отговорете с цитат

заключвам темата мисля, че се изчерпа!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!