<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Нов дизайн на сайта!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dechev
Global Mod

Местожителство: Сливен

Мнение  Sun May 11, 2008 10:57 pm Отговорете с цитат

The Devil написа:
Аз сега потърсих... ами то няма друг сайт. Т.н. официален го няма или аз не го намирам.

Именно затова ако можем някак си да го направим официален няма да е никак лошо..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pope
Webmaster

Мнение  Sun May 11, 2008 11:04 pm Отговорете с цитат

Няма друг сайт, то ако имаше всеки щеше да го знае.
По принцип официалният сайт се поръчва и плаща от клуба, прави от велик уебдизайнер-професионалист и се поддържа се от хора работещи на щат в клуба (пресслужба или нещо такова). Лятото ще го мислим...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dechev
Global Mod

Мнение  Sun May 11, 2008 11:09 pm Отговорете с цитат

Незнам аз предлагам просто ако може някак да го направим ще е добре не съм много запознат как става..но ще бъде СУПЕР
Върнете се в началото
kinchev

Мнение  Mon May 12, 2008 8:24 pm Отговорете с цитат

Искам да попитам кога ще видим wallpape-ите на отбора???
Pope
Webmaster

Мнение  Mon May 12, 2008 8:29 pm Отговорете с цитат

kinchev написа:
Искам да попитам кога ще видим wallpape-ите на отбора???

Мда, скоро трябва да направя няколко, няма да са кой знае какви... Ако някой е навътре с графичния дизайн и му се твори да се обади (ще му пратя да използва снимки в пълен размер). Имам предвид наистина да разбира от това, а не само да слага текст върху картинка. Exclamation
Върнете се в началото
Exclusive_boy

Мнение  Mon May 19, 2008 7:55 am Отговорете с цитат

Big Pun написа:
Pope да ти кажа още нещо да поправиш Киков е защитник и в отбора отново е Мирослав Марков той е 87 ( в случай че не знаеш де Smile )

Sa6nost toi igrae kadeto my kajat i na si4koto otgore se spravq dobre Smile
Fen

Местожителство: Теренът Отбор: Data.Bg Forum Пост: Поливалентен №6

Мнение  Fri May 23, 2008 12:36 pm Отговорете с цитат

Евгени Караманов 1986 г. за ъпдейт.

Местожителство: София

Мнение  Tue Jun 17, 2008 1:54 pm Отговорете с цитат

Искам да Ви попитам, сайта още неофициален ли е?! От ръководството помагат ли ви с нещо по поддръжката му и развитието му?! Или всичко, както ние сами сме си го правили! Нашия сайт обаче вече не е неофициален, а официален фен сайт. Very Happy Така теших да го кръстя, защото неофициален ми звучи малко гадно и някакси все едно сме в нелегалност, а привържениците сме официални, защото стана официален фен сайт. Малко игра на думи, доста прилича на официален сайт, но не е. Very Happy Инак поздравления за сайта. Много добра визия има. Wink
Webmaster

Мнение  Tue Jun 17, 2008 7:13 pm Отговорете с цитат

Сайтът си е неофициален, няма нищо общо с ръководството. Не казвам, че няма желание за сътрудничество, просто нито аз съм ги търсил, нито те мен. Може да се променят нещата, ще видим...
Иначе аз по никакъв начин не бих кръстил нещо "официален фен сайт". Ако някой направи друг тогава трябва да е "неофициален фен сайт", а така излиза, че има официални фенове и неофициални фенове.
Върнете се в началото
АКАДЕМИК София

Мнение  Tue Jun 17, 2008 7:18 pm Отговорете с цитат

Точно защото няма неофициални фенове, затова го кръстих и официален фен сайт! А само фен сайт също не ме кефи. Както и да е въпрос на гледна точка. Wink
Parmalat

Мнение  Thu Jul 03, 2008 4:24 pm Отговорете с цитат

A от дясно празното пространство ще се запълни ли ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Jul 04, 2008 4:20 pm Отговорете с цитат

DoBa7a написа:
A от дясно празното пространство ще се запълни ли ?

Може да сложа някоя реклама на автосервиз или пицария. Wink
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Fri Jul 04, 2008 4:53 pm Отговорете с цитат

Laughing шок Laughing

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SGD66

Местожителство: Sliven

Мнение  Sun Aug 03, 2008 7:40 pm Отговорете с цитат

сложи в десно спонсорите Shocked
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Fri Aug 08, 2008 8:59 pm Отговорете с цитат

Мноо добре пасва този Миндев,ако сложиш и Стоянов ще е перфектно .Малко се стреснах като го видях първия път Laughing
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Fri Aug 08, 2008 10:10 pm Отговорете с цитат

И на мен ми харесва така, иначе като е празно сякаш е някак пусто.
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sat Aug 09, 2008 2:05 am Отговорете с цитат

Вярно, сложих Миндата защото се получаваше едно голямо празно поле отдясно. Да сложа и Иван Стоянов, но нямам такава страшна негова снимка, а целта е естествено да се респектира противника като види сайта. Very Happy
Върнете се в началото
Malak_HooLigan

Мнение  Sat Aug 09, 2008 2:11 am Отговорете с цитат

Spored men shte e dobre da se slojat ot dqsno priqtelskite saitove,nqkakvi reklami i anketa Smile
Върнете се в началото
hackerlandiq

Мнение  Sun Aug 10, 2008 9:44 am Отговорете с цитат

Malak_HooLigan написа:
Spored men shte e dobre da se slojat ot dqsno priqtelskite saitove,nqkakvi reklami i anketa Smile

прав си щото мн празно стои така

Последната промяна е направена от hackerlandiq на Wed Aug 13, 2008 10:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zdravko72

Местожителство: Moss,Norway

Мнение  Sun Aug 10, 2008 11:39 am Отговорете с цитат

Pope написа:
Вярно, сложих Миндата защото се получаваше едно голямо празно поле отдясно. Да сложа и Иван Стоянов, но нямам такава страшна негова снимка, а целта е естествено да се респектира противника като види сайта. Very Happy

Сложи една снимка на агитката... нещо с факлите... като background. ще стане супер!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
papabg

Мнение  Sun Aug 10, 2008 3:41 pm Отговорете с цитат

Pope, позволявам си да те посаветмам на това "пустото" място трябва да сложиш един надпис- "Място за вашата реклама". Както казва един мой много прагматичен приятел:"Няма безплатна супа!"
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sun Aug 10, 2008 6:06 pm Отговорете с цитат

Ще сложим нещо, да.... Може и реклами, но зависи от рекламодателя какво произвежда.
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 9:40 am Отговорете с цитат

По мое мнение на празното място могат да се сложат много неща... Нещо като кратко съдържание на по- големи теми, както е в sportal.bg да речем.... Един livescore ше бъде много кокетен Smile
Върнете се в началото
digitalghost

Мнение  Wed Aug 20, 2008 10:07 am Отговорете с цитат

Или класирането в "А" група - поне докато сме още 4-ти. Smile Sliven
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 10:16 am Отговорете с цитат

Абе много неща могат да се сложат, като копираме туй-онуй от по-опитните в бранша Smile

Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 11:19 am Отговорете с цитат

Освен това мисля, че много сериозен пропуск е липсата на отделни страници за всеки един футболист от отбора, с неговата визитка, интереси, постижения, защо не и личен контакт с него... и т.н.

Върнете се в началото
NEMEZIS

Мнение  Wed Aug 20, 2008 4:37 pm Отговорете с цитат

Pope написа:
Сигурно сте забелязали, сайтът отново е в експлоатация. Надявам се, че така изглежда по-добре от преди. Wink

Не искам да засягам,администраторите,но- Emoticons-са много зле,търсили сте оригиналност,но с изключение на емотикона с очите излизащи напред назад и това зелено човече,което се превива от смях(както и първите два тривиални емотикона и последния),другото е несъвместимо с нормалното.Човечето, което плаче-е направено сякаш е малко момиченце,футболът е мъжка игра,онова синичкото,което се подиграва с прилепени ръце цъм главата е достойно за африкански отбор,а този с цигарата-60% от населението не пуши???Сивото показвощо ,че си луд е отвратително.Не съм от Сливем, но ако не ги махнете ,то поне сложете още 4-5 та да мога да ги използвам-има различни ХАРАКТЕРИ и мен лично ме е срам да ви използвам посочените по-горе емотикони.Вместо цигара ако дъвче дъвка емотикона е идеално-всеки употребява дъвки нали?Съчетайте оригиналното с тривиалното и ще е удоволствие да се използват тези човечета,ако ли пък не-здраве да е,исках само да помогна ,а и това да ви е косура Smile
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Wed Aug 20, 2008 9:20 pm Отговорете с цитат

За емотиконите наистина е така, пълна скръб са (и към Пацо който ми писа на лично)... Не съм ги пипал от 2005 когато пуснах сайта и форума за сефте и все се каня да ги оправя. Като се прибера от Черноморието (сега пиша от терасата ми над морето, к'ъв кеф е това 3G) ще окрада къде каквoто има - особено от lportala заради NEMEZIS. Laughing
За това празното отдясно по принцип съм го отделил за реклами или нещо такова (приходите уж да са за агитката), ще видим...
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Thu Aug 21, 2008 12:00 am Отговорете с цитат

SUPER,дано да стане Smile голямо шоу ще е с тях Very HappyVery Happy
Върнете се в началото
NEMEZIS

Мнение  Thu Aug 21, 2008 2:08 am Отговорете с цитат

Pope написа:
За емотиконите наистина е така, пълна скръб са (и към Пацо който ми писа на лично)... Не съм ги пипал от 2005 когато пуснах сайта и форума за сефте и все се каня да ги оправя. Като се прибера от Черноморието (сега пиша от терасата ми над морето, к'ъв кеф е това 3G) ще окрада къде каквoто има - особено от lportala заради NEMEZIS. Laughing
За това празното отдясно по принцип съм го отделил за реклами или нещо такова (приходите уж да са за агитката), ще видим...

Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!