<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Фенклуб
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pope
Webmaster

Местожителство: Сливен

Мнение  Mon Jul 14, 2008 5:36 pm Отговорете с цитат

Досега беше много забавно да ви гледаме сеира и затова не заключих темата, но вече се изчерпаха нещата. Wink Оттук пишете само ако имате да кажете нещо конструктивно по въпроса с фенклуба (хахахаха, майтап), или пък кога да освещаваме кръчмата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
warfather

Мнение  Tue Jul 15, 2008 4:40 pm Отговорете с цитат

фенклуба е като стадиона кога стане след 2 години целия стадион тогаз и фенклуб Crying or Very sad Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grsg

Мнение  Tue Jul 15, 2008 4:44 pm Отговорете с цитат

warfather написа:
фенклуба е като стадиона кога стане след 2 години целия стадион тогаз и фенклуб Crying or Very sad Laughing
ти недеи зна много
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Fri Jul 18, 2008 4:27 pm Отговорете с цитат

Най-накрая успях да вляза във форума ... забавно беше да видя повечето драсканици, но стига вече. Изтрих мненията за булеварда.(ще берем кахъри ама след време).
Върнете се в началото
irriducibili

Мнение  Fri Jul 25, 2008 6:47 am Отговорете с цитат

В един град феновете трябва да поддържат местния/местните отбори независимо от състоянието му/им според мен. Въпреки, че нямате много фенове е жалко, когато един от модераторите ви е фен на говедата и това не е проблем за вас, наиситна жалко. Съвет- изхвърлете всички предатели от стадиона си. ULTRAS BEROE 1999
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Мнение  Fri Jul 25, 2008 11:41 pm Отговорете с цитат

офф//

Това не го разбрах, мен ли се визираше?
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sat Jul 26, 2008 12:26 am Отговорете с цитат

Ето го председателя на фенклуба (подозирам, че е той, защото е на централната трибуна):

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hooligan

Местожителство: Sliven

Мнение  Sat Jul 26, 2008 9:47 am Отговорете с цитат

Това вече е непростимо!
Гост

Мнение  Sat Jul 26, 2008 11:43 am Отговорете с цитат

Pope написа:
Ето го председателя на фенклуба (подозирам, че е той, защото е на централната трибуна):

най-големия фен Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Върнете се в началото
NaCk3D

Мнение  Sat Aug 23, 2008 3:17 am Отговорете с цитат

Айде де.. откога се каните.. давайте аз давам идея "ФЕН КЛУБ СТОТЕ ВОЙВОДИ" Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
grsg

Мнение  Sat Aug 23, 2008 8:02 am Отговорете с цитат

марти името е добро но няма никои да се организира да го направи попринцип клуба трябва да създаде фен клуб и да го издаржат ако някои направи ще гленуват ватре поне 200 души и всеки ако дава наприме едни символични 5 лв.на месец ще имаме 1000лв за един месец и по 500 лв за хореография ще стане яко но няма никои да се навие да го отвори тои със собствени пъри поне така си мисля дано да се лъжа.
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Sat Aug 23, 2008 8:50 am Отговорете с цитат

200 човека ли,ти пиян ли си,ние едвам се събираме 50 та да не говоря за 200 човека.Те трябва да са луди тия 5 левчета да ги дадат за фенклуб,на тях им дай 1 лв водичка 1 лв семки и 3 кинта за билет.Етва е схемата на семката
Върнете се в началото
grsg

Мнение  Sat Aug 23, 2008 9:01 am Отговорете с цитат

plamen написа:
200 човека ли,ти пиян ли си,ние едвам се събираме 50 та да не говоря за 200 човека.Те трябва да са луди тия 5 левчета да ги дадат за фенклуб,на тях им дай 1 лв водичка 1 лв семки и 3 кинта за билет.Етва е схемата на семката
неди таи пацо ако лецата измисли нещо от сорта които е от фен клупа билета да е с намаление 25%.
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Мнение  Sat Aug 23, 2008 9:47 am Отговорете с цитат

Ти какво от раздвоение на личноста и страдаш или ?
Върнете се в началото
grsg

Мнение  Sat Aug 23, 2008 1:03 pm Отговорете с цитат

The Devil написа:
Ти какво от раздвоение на личноста и страдаш или ?
не не страдам от раздвоение на личноста просто изпратих два пъти едно и също мнение и се чудих как да го оправя Wink
Върнете се в началото
NaCk3D

Мнение  Sat Aug 23, 2008 4:11 pm Отговорете с цитат

абе не става въпрос за парите ... аз разполагам с 100-150 лева месечно т'ва е най-малкия проблем.. просто искам да се организираме поне 1 сектор фен клуб като трябва ще се заема аз да направя знаме (с мой пари) ще накупя и факли и шалове и ще ви раздам... има много скръндзи да и съм съгласен с пацо... да сме 50 човека само сериозни не е въпроса за парите както казах.. А и На Другите като видиат знамена шалове песни подскоци и други се надухват и така така постепенно ще плашим другите отбори с фен клуба ... и фен клуба не трябва да има президент според мен.. ако ние го организираме всички да са с равни права..... И се надявам някой ден фен клуба ни да е такъв : http://www.aha.bg/video.php?video=MwDPVsxfWMs

Местожителство: пловдив

Мнение  Sun Aug 24, 2008 5:52 pm Отговорете с цитат

NaCk3D

съгласен съм с теб,за жалост не живея вечр в сливен,но на домакинските мачове съм там и на гостуващите,ако има с кого да отида,е сега със спартак нищо не стана за жалост,но нищо има време.
че за пари ще отделям ако искаш ще ти помогам за каквото си решил а и не само на теб,който реши,но ни трябва човек който да поеме организацията,човек от сливен,разбирасе трябва да има и свободно време де.но за начало с раздаване на некви оранжави ленти да речем,знаме което да се пуска по агитката(както с цска) или шалчета е добре на първо време,другите какво ще кажете

DURA LEХ,SED LEХ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jax_

Мнение  Sun Aug 24, 2008 5:59 pm Отговорете с цитат

предлагам тук да се запишем първите 10тина които сме по форума или повече незная
казвам се Димитър Григоров и с радост ще членувам в нашия фен клуб и ще дам 5те лева членски внос,като за начало.ако се съберем 20тина привърженика ето ти 100лв малко са но ще стигнат за ленти и малко шалчета или просто нещо оранжево да може на мача със славия малко да по изпъкнем,да видят хората че и сливен има агитка а не да ни се смеят и да ни плюят.и може и некви тромби такива да вземем,може и да са малко но за офромление и като викаме повече и пеем ше стане работата
ако сте съгласни с мен нека го направим Smile

DURA LEХ,SED LEХ
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Sun Aug 24, 2008 6:03 pm Отговорете с цитат

Идеята ти е много добра,но първо няма как да се пусне нещо от адната ограда до предната,защото агитката в момента е в централната трибуна където има супер много хора.Няма как и кой да позволи едни от най-хубавите места да се заемат от ленти.Сериозните агитки които правят нещо не сте ли забелязъли къде стоят там където има най-малко хора.Просто не е там СПОРЕД мен мястото на агитката.На мачовете дори човек не може да каже кой точно е от агитката и кой не.Половината стоят най-горе другата половина пък стоят най-долу.
Върнете се в началото
NaCk3D

Мнение  Sun Aug 24, 2008 10:54 pm Отговорете с цитат

vanio .. Ами ако искате да говорим с лечков да му пратим емайл или нещо... и да го попитаме ако се съберем и той може да ни спонсорира с някой лев и ето ти сериозни хора сериозна агитка ... сериозна трибуна с ултраси на Сливен Wink ако искате сега на мача с Славия да се съберем някъде и да говорим по делово както му се вика

Мнение  Sun Aug 24, 2008 10:59 pm Отговорете с цитат

Дай мейла на Лечков Laughing
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Aug 24, 2008 11:01 pm Отговорете с цитат

NaCk3D написа:
vanio .. Ами ако искате да говорим с лечков да му пратим емайл или нещо... и да го попитаме ако се съберем и той може да ни спонсорира с някой лев и ето ти сериозни хора сериозна агитка ... сериозна трибуна с ултраси на Сливен Wink ако искате сега на мача с Славия да се съберем някъде и да говорим по делово както му се вика

И кво ще му кажете,Леца искаме да сме агитка със знамена и шалове,давай сега пари.Стига сте писали глупости бе.Ако обичате отбора си ще сте готови да дадете някои лев за него.Кво да те спонсорира Лечков,искате да бъдете платена агитка???
NaCk3D

Мнение  Sun Aug 24, 2008 11:36 pm Отговорете с цитат

океу поправям се.. баща ми се познава с лечков и ще говоря с баща ми ако може смисъл ако имаме фен клуб да сме в отделен сектор..

Мнение  Mon Aug 25, 2008 1:47 am Отговорете с цитат

Абе пич ти на колко си бе?Айде спрете се с тая селения,аз се познавам с еди кой си,а той с еди кой си.Офф кво ли ти обяснявам само си троша нервите да ви чета и отговарям на безсмислените коментари....Правете,каквото си искате и се излагайте.Ама ми е интересно какво ще каже баща ти на Лецата?
NaCk3D

Мнение  Mon Aug 25, 2008 2:38 am Отговорете с цитат

ок спирам и аз безмислено е явно.. ултра войн опитвах се да мотивирам някой.. ама явно..

Мнение  Mon Aug 25, 2008 4:11 am Отговорете с цитат

Аз, като неутрален ще ви дам малко съвети. Хващате се едно двайсетина човека, намирате най-сериозния от тях, той ви събира парите всеки месец (по 5лв. да речем) и със събраните пари ги ползвате за хореографии, гостувания, шалове, атомни бомби и тн. Не е трудно. А за трибуните каква трибуна искате да имате, като сте не повече от 50? За какво да се хаби капацитета на стадиона, за някакви си 50 човека ли? Говедата са в сектор Б, чорбите в Г, папагалите са си в източната трибуна. Да, ама те винаги ги пълнят. Тъй, че не знам какво искате...

А, доста се посмях за Лечков и това да ви спонсорира....х аххахахахаха
Върнете се в началото
grsg

Мнение  Mon Aug 25, 2008 8:29 am Отговорете с цитат

lauta написа:

А, доста се посмях за Лечков и това да ви спонсорира....х аххахахахаха
NaCk3D има предвид лецата да направи фен клуб поне така си мисля аз Smile
Върнете се в началото
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Mon Aug 25, 2008 9:06 am Отговорете с цитат

А бе деца, Вие сте много весели Very Happy Единия щял да се среща с него, другия щял да тормози баща си да говори с Лецата. Направо ме попиляхте от смях. Сами не можете ли да се организирате? И вземете се стегнете. Повикайте малко. Така наречените от Вас семкаджии са по-активни. Едно време в Б група като се борехме за оставане се събирахме по 5 човека и повече се чувахме.
jax_

Мнение  Mon Aug 25, 2008 12:35 pm Отговорете с цитат

ами аз тва предлагах
ясно е че лечков няма за какво да ни спонсорира,смятам че и сами можем да се оправим.нека на мача със славия да се видим по рано и да го обсъдим,просто нещо малко за начало,поне някоя песен да запеем заедно или поне само мачкай сливен ако трябва...да си нахвърлиме някви идеи преди мача,и така...

DURA LEХ,SED LEХ
Върнете се в началото
mg

Мнение  Mon Aug 25, 2008 1:01 pm Отговорете с цитат

.... лечков да спонсорира?
фенове ли сте/сме или сте/сме от тези платените зрители които чакат да им се дадат 5 лева за да пляскат по телевизиите???
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 3 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!