<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Сливен - Литекс
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Sat Oct 16, 2010 5:23 pm Отговорете с цитат

Не показахме особено добра игра. Изпросихме си нелепа дузпа след колективна грешка. Мисля, че Литекс нямаше как да ни бият, ако не се бяхме били сами. Предстоят ни мачове срешу съперници от чергата, така че мисля, че ще си осигурим точков аванс пред основните съперници за оставане. Лошото е, че ни очаква поредния невзрачен сезон.
Само Сливен Fan Flag Fan Flag Fan
Sliven 4ever

Мнение  Sat Oct 16, 2010 5:41 pm Отговорете с цитат

Аз лично с тоя състав не виждам как ще останем в групата.
Сядайте и смятайте откъде ще вземем 23 точки до края... аз повече от 18 не мога да ги видя. Втория сезон имаме 6 домакинства (3 от които с Локо Сф, Славия и Черно Море) и 9 гостувания Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jorko

Местожителство: Сливен

Мнение  Sat Oct 16, 2010 5:45 pm Отговорете с цитат

Отново добра игра особено в началото на мача и през второто полувреме ги мачкахме здраво, единствено късмета и сватбарина които свири под всякаква критика ни попречиха да вземем поне точката от мача! Лично мое мнение.
Sliven 4ever

Мнение  Sat Oct 16, 2010 5:55 pm Отговорете с цитат

Щом и Академик почнаха да мачкат яката сме я загазили. Най-много да стигнем до бараж, където със сигурност ще паднем. Нямам нищо против играчите, те дават всичко от себе си, даже повече от това което могат... а да не говорим че дори и не им плащат. Имам против само 1 човек, всички знаете кой.
Върнете се в началото
hgeorgiev

Мнение  Sat Oct 16, 2010 6:28 pm Отговорете с цитат

Снимки от мача.

Фоторепортаж от срещата:

http://regionsliven.org/sport-photo/506

Галерия със снимките в по-голям формат:

http://regionsliven.org/sport-photo/505
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Donatel0

Местожителство: Гърция Атина

Мнение  Sat Oct 16, 2010 6:47 pm Отговорете с цитат

Може да сме Б но не ни ебе САМО СЛИВЕН АЛЕЕЕ!!! Smile
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Oct 16, 2010 6:51 pm Отговорете с цитат

oт рано ви е обхванал негативизъм? имаме до края на полусезона мачове с Калиакра,Миньор,Монтана........още дори не сме приполвили сезона?Ако и футболистите бяха като вас,кво прайм?
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Sat Oct 16, 2010 7:09 pm Отговорете с цитат

Donatel0 написа:
Може да сме Б но не ни ебе САМО СЛИВЕН АЛЕЕЕ!!! Smile

Знам, че в Б е яко, ама ще те разочаровам приятелю. Ше останем на 100% Thumbs Up
berbatov____86

Мнение  Sat Oct 16, 2010 7:16 pm Отговорете с цитат

искам да отлича Ямуков,Миндев и Милен Василев.лошото е,че имаме 3-4 играча,които се представят на постоянно ниво,а всички други са на приливи и отливи
Върнете се в началото
hgeorgiev

Мнение  Sat Oct 16, 2010 7:20 pm Отговорете с цитат

Аз мразя да се правя, че разбирам от футбол и затова много-много не пиша по същество...
Обаче този път не мога да си замълча.

Хора, нека за момент оставим настрана резултатите и точките...

В миналия кръг аз бях на стадиона както винаги и видях, че ОФК Сливен беше съвсем равностоен на Левски. Дали защото нашите момчета започват да трупат опит, дали защото и самият Левски не е кой знае какво (както и всички в родния шампионат) - но това е факт, мачът беше равностоен и това могат да го отрекат само заклетите мърморковци, които си осмислят живота с характерното критикарстване срещу тези, които правят нещо (за разлика от самите мърморковци...).

В този кръг пак бях на стадиона. Видях, че Литекс трябваше да се напъне на максимума на възможностите си в момента, за да вземе победата. Чиста истина е, че те имаха и още много положения, които пропиляха. Но пъро - това е футболът, броят се не головите атаки, а отбелязаните голове, и второ - нашите също пропиляха поне няколко възможности да изравнят, а защо не при късмет и да обърнат мача...

Не че нямаше разлика на терена между Литекс и ОФК Сливен, но тя не беше разлика между съставите, а разлика между играчите. Ами да, тези от Литекс изглеждат по-обиграни, с по-добра техника, с по-уверена игра. То пък оставаше да не е така - остава сега да седна и да плача, че тези от нашите момчета на които това им е първи сезон в А група не са съвсем равностойни на играчите на шампиона, които при това са с опит ...

В този тук форум много често почнах да срещам мнения от рода на "Защо ръководството не намира пари за достатъчно нови класни играчи", "Защо клубът не е перфектно стабилен финансово", "Защо играчите допускат грешки", "Защо през второто полувреме се оказва, че имат пропуски във физическата подготовка" ... Стига бе хора, ами тези въпроси са си направо от типа "Защо Сливен не е София". Ами защото не е. Или пък, защо не: "Защо Сливен не е Виена" - ами не е. Да, клубът няма неограничени средства и не може да осигури винаги нужните играчи. Да, младите момчета в състава не са още обиграни в А група. Да, този клуб не е на нивото на футбола, който гледате по Диема от Европа... Е, и? Какво от това? Като чете тук мърморенията човек може да си помисли, че всички останали във Сливен освен футболния клуб сме на европейско ниво...
Някой друг идва в Сливен и разхвърля боклуци по улиците. Някой друг идва в Сливен и нарочно, без да има полза от това мачка всички кошчета за боклуци, за които общината плати хиляди и хиляди. Някой друг прави всички останали дивотии....
Попитали камилата защо и е крив врата, а тя отговорила: "Ами кое ми е правото?"

Бъдете реалисти, гледайте позитивно на нещата. Ако всеки прави това, което е по неговите сили, сигурно пак нямаше да сме Виена, но поне щяхме да сме на нивото на Сърбия и Турция. А сега не сме. И този футболен клуб, и това негово ръководство, от което тук често се оплаквате всъщност са от малкото неща в Сливен на европейско ниво. Не защото ще стане шампион тази година. Но защото има устойчивост - има детско-юношеска школа, има сравнително нова база, има създадени възможности да се самоиздъра спортния комплекс. Когато Лечков каза, че трябва футболът да стане печеливш бизнес за да имаме футбол в България си е истина. Затова се налага и да се продават играчи. А точно другия вариант - някой просто дава много пари и прави класен отбор - точно той е измислен и пародиен. Точно той води до там - уж класни клубове рухват изведнъж и се оказва, че дължат милиони ... В пазарната икономика няма такива неща...

Както и да е, живи и здрави всички... Който иска пак да мърмори и да търси за какво да е недоволен, че само така ще може да получи оргазъм тази вечер. Който обаче иска да успява, разсъждава по един съвсем различен начин.
Приятна вечер на всички.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Oct 16, 2010 7:36 pm Отговорете с цитат

Браво за мнението ти колега и повече да не съм те чул че неразбираш от футбол Wink Спорта като цяло е да носи позитивизъм,радост,спорта учи на уважение,респект,воля и.т.н
Относно мърморенията,на мен ми се налага да чета всяко едно мнение от една година насам и честно казано се измарям от простотии.......няма да се обяснявам в най скоро време сам ще се отегля и ще дам възможноста друг да се пробва,ярък пример е ние тук в форума на какво ниво сме иначе искаме много.....вижда се от 2 месеца кво се събрали за тия дето искаме от тях да бягат ,да играят.... no coment живи и здрави,с това което съм се захванал ще си го свърша и ще докажа някой неща,точно по същата линия на моите мисли ги има и Гален,по отношение на агитката,Ники по отношение на сайта.......
afterme

Мнение  Sat Oct 16, 2010 7:51 pm Отговорете с цитат

Лечков: Давам парите си за Сливен, а реферите непрестанно ни ощетяват
http://sliven-sport.com/interview/345-lechkov.html
Върнете се в началото
dan4orama

Местожителство: Chicago

Мнение  Sun Oct 17, 2010 1:47 am Отговорете с цитат

Братле мн си прав, Има и още мн да се добави, но аз искам само да добавя само още един пример за ония мърморковци дето 5лв. им се виждат много и дето ръководството искало да прави пари от тях.
Сега тука има 2 страни
1-та е ръководсвото. Първо те наистина не знаят как да правят пари от феновете. Обещаха козирки, видео стени, да не говорим фен шопове, ресторанти нормални тоалетни и т.н. Като ги направят тези неща могат и да искарват повече пари и да направят ходенето на мач едно приятно мероприятие за семейство и приятели, фенове.
2-та е феновете. Наистина хората в бг нямат пари и малкото които дават се оплакват супер много. Тука само мога да ви дам пример как е в Щатите. Когато аз ходя на мач на Булс давам между 60$ и 125$ за билет, 10$ за паркинг, и си купувам поне една бира за 7$. Зна4и плащам поне по 80$ на мач. Това е 1/20-та от средна заплата тука, за тези дето си мислят и ще кажат че тука правим много пари. А от 5 лв. 1/20-та е 100лв.
Аре със здраве.

hgeorgiev написа:
Аз мразя да се правя, че разбирам от футбол и затова много-много не пиша по същество...

В миналия кръг аз бях на стадиона както винаги и видях, че ОФК Сливен беше съвсем равностоен на Левски. Дали защото нашите момчета започват да трупат опит, дали защото и самият Левски не е кой знае какво (както и всички в родния шампионат) - но това е факт, мачът беше равностоен и това могат да го отрекат само заа всички.
Върнете се в началото
hackerlandiq

Мнение  Sun Oct 17, 2010 2:46 pm Отговорете с цитат

Добре де и вие сте прави, но пък вие незнаете какво ни е семейното положение на тези от нас които ни е рано още за работа и т.н. Има семейства живеят с 1000 лева 3 члена, еми при някои от нас не е така някой се мъчат да живеят с доста по-малко Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jorko

Мнение  Sun Oct 17, 2010 6:23 pm Отговорете с цитат

hgeorgiev написа:

В миналия кръг аз бях на стадиона както винаги и видях, че ОФК Сливен беше съвсем равностоен на Левски. Дали защото нашите момчета започват да трупат опит, дали защото и самият Левски не е кой знае какво (както и всички в родния шампионат) - но това е факт, мачът беше равностоен и това могат да го отрекат само заклетите мърморковци, които си осмислят живота с характерното критикарстване срещу тези, които правят нещо (за разлика от самите мърморковци...).

В този кръг пак бях на стадиона. Видях, че Литекс трябваше да се напъне на максимума на възможностите си в момента, за да вземе победата. Чиста истина е, че те имаха и още много положения, които пропиляха. Но пъро - това е футболът, броят се не головите атаки, а отбелязаните голове, и второ - нашите също пропиляха поне няколко възможности да изравнят, а защо не при късмет и да обърнат мача...

Не че нямаше разлика на терена между Литекс и ОФК Сливен, но тя не беше разлика между съставите, а разлика между играчите. Ами да, тези от Литекс изглеждат по-обиграни, с по-добра техника, с по-уверена игра. То пък оставаше да не е така - остава сега да седна и да плача, че тези от нашите момчета на които това им е първи сезон в А група не са съвсем равностойни на играчите на шампиона, които при това са с опит ...

В този тук форум много често почнах да срещам мнения от рода на "Защо ръководството не намира пари за достатъчно нови класни играчи", "Защо клубът не е перфектно стабилен финансово", "Защо играчите допускат грешки", "Защо през второто полувреме се оказва, че имат пропуски във физическата подготовка" ... Стига бе хора, ами тези въпроси са си направо от типа "Защо Сливен не е София". Ами защото не е. Или пък, защо не: "Защо Сливен не е Виена" - ами не е. Да, клубът няма неограничени средства и не може да осигури винаги нужните играчи. Да, младите момчета в състава не са още обиграни в А група. Да, този клуб не е на нивото на футбола, който гледате по Диема от Европа... Е, и? Какво от това? Като чете тук мърморенията човек може да си помисли, че всички останали във Сливен освен футболния клуб сме на европейско ниво...
Някой друг идва в Сливен и разхвърля боклуци по улиците. Някой друг идва в Сливен и нарочно, без да има полза от това мачка всички кошчета за боклуци, за които общината плати хиляди и хиляди. Някой друг прави всички останали дивотии....
Попитали камилата защо и е крив врата, а тя отговорила: "Ами кое ми е правото?"

Бъдете реалисти, гледайте позитивно на нещата. Ако всеки прави това, което е по неговите сили, сигурно пак нямаше да сме Виена, но поне щяхме да сме на нивото на Сърбия и Турция. А сега не сме. И този футболен клуб, и това негово ръководство, от което тук често се оплаквате всъщност са от малкото неща в Сливен на европейско ниво. Не защото ще стане шампион тази година. Но защото има устойчивост - има детско-юношеска школа, има сравнително нова база, има създадени възможности да се самоиздъра спортния комплекс. Когато Лечков каза, че трябва футболът да стане печеливш бизнес за да имаме футбол в България си е истина. Затова се налага и да се продават играчи. А точно другия вариант - някой просто дава много пари и прави класен отбор - точно той е измислен и пародиен. Точно той води до там - уж класни клубове рухват изведнъж и се оказва, че дължат милиони ... В пазарната икономика няма такива неща...

Както и да е, живи и здрави всички... Който иска пак да мърмори и да търси за какво да е недоволен, че само така ще може да получи оргазъм тази вечер. Който обаче иска да успява, разсъждава по един съвсем различен начин.
Приятна вечер на всички.

Много си прав Христо Thumbs Up
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Oct 17, 2010 6:27 pm Отговорете с цитат

в интерес на истината на фона на играчи,пари ,класиране,мотивация...ако щете и фенове,нашите момчета се представиха мн добре срещу шампиона на БГ.
storaro

Мнение  Sun Oct 17, 2010 10:05 pm Отговорете с цитат

може ли след срамната загуба сливенските футболисти да запиват до ранни зори в небезизвестната сливенска чалготека SAX ?
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Sun Oct 17, 2010 10:10 pm Отговорете с цитат

storaro написа:
може ли след срамната загуба сливенските футболисти да запиват до ранни зори в небезизвестната сливенска чалготека SAX ?

Може .... що да не Smile Според мен си го заслужават Smile
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Sun Oct 17, 2010 11:01 pm Отговорете с цитат

storaro написа:
небезизвестната сливенска чалготека SAX ?

"storaro" Headbang Headbang Headbang

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
joysl

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Oct 17, 2010 11:25 pm Отговорете с цитат

червени картони на Галин Иванов и Демиран от Славия,и ще бъдат наказани за мача с нас... Cool
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Mon Oct 18, 2010 1:18 am Отговорете с цитат

Не се тревожете и някои от нас са ходили в чужбина,и са били на мач и са давали по много пари за билети.С тази разлика,че ние почнахме да мърморим,когато ни се обеща,като кажеш давам,даваш,нали?Вие не знаете как е ситуацията,нали?Но иначе сте много компетентни.Само можете да обиждате и плюете,а никой от вас нищо не е направил,никъде не е отишъл,все едни и същи хора сме,а вие само плюете и не правите нищо,но така е най-лесно,нали,винаги от страни е най-лесно,да се гледа и да се дава акъл.
Всичко най-хубаво...
slavmaster
Администратор

Мнение  Mon Oct 18, 2010 5:30 pm Отговорете с цитат

Колега дори и аз немога да разбера този пост къде да го преместя,в коя тема си имал в предвид,и на кого отговаряш?????Нещо явно съм изтървал.
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Mon Oct 18, 2010 10:59 pm Отговорете с цитат

dan4orama написа:
Братле мн си прав, Има и още мн да се добави, но аз искам само да добавя само още един пример за ония мърморковци дето 5лв. им се виждат много и дето ръководството искало да прави пари от тях.
Сега тука има 2 страни
1-та е ръководсвото. Първо те наистина не знаят как да правят пари от феновете. Обещаха козирки, видео стени, да не говорим фен шопове, ресторанти нормални тоалетни и т.н. Като ги направят тези неща могат и да искарват повече пари и да направят ходенето на мач едно приятно мероприятие за семейство и приятели, фенове.
2-та е феновете. Наистина хората в бг нямат пари и малкото които дават се оплакват супер много. Тука само мога да ви дам пример как е в Щатите. Когато аз ходя на мач на Булс давам между 60$ и 125$ за билет, 10$ за паркинг, и си купувам поне една бира за 7$. Зна4и плащам поне по 80$ на мач. Това е 1/20-та от средна заплата тука, за тези дето си мислят и ще кажат че тука правим много пари. А от 5 лв. 1/20-та е 100лв.
Аре със здраве.

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
dan4orama

Местожителство: Chicago

Мнение  Tue Oct 19, 2010 8:36 am Отговорете с цитат

Никого не съм плюел или обиждал. Просто си изказвам мнението и без да го насочвам лично, освен към ръководството разбира се. Това че ти си го приел лично значи ти си го приел прекалено лично, значи си един от тях. Гузен не гонен.

ultra_voin написа:
Не се тревожете и някои от нас са ходили в чужбина,и са били на мач и са давали по много пари за билети.С тази разлика,че ние почнахме да мърморим,когато ни се обеща,като кажеш давам,даваш,нали?Вие не знаете как е ситуацията,нали?Но иначе сте много компетентни.Само можете да обиждате и плюете,а никой от вас нищо не е направил,никъде не е отишъл,все едни и същи хора сме,а вие само плюете и не правите нищо,но така е най-лесно,нали,винаги от страни е най-лесно,да се гледа и да се дава акъл.
Всичко най-хубаво...
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Oct 19, 2010 1:24 pm Отговорете с цитат

za poreden pat se ubejdavam,4e nqma smisal ni6to da se pravi v sliven i dasi hvarlqm nervite,daje ve4e sas slav mai 6te sme na edno mnenie.misalta mi be6e 4e...abe kakto i da e...i samo da kaja,4e za ni6to ne sam gyzen i 4e ne sam ot rakovodstvoto..tova e...
leka na vsi4ki
nqmam latinca,zatova sam na kirilica....
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Oct 19, 2010 5:43 pm Отговорете с цитат

Играч на мача Сливен - Литекс е обявен Владислав Ямуков,който за пореден път хвърли мн сили и игра борбено.

Миндев и Миранда останаха подгласници.......
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!