<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Шалове и знамена!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
benito

Мнение  Wed Sep 03, 2008 11:33 pm Отговорете с цитат

хахахаха а колко е имало?20?стига глупости от 12 години като ходиш тряа да знайш че е имало мачове на които почти няа хора
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavmaster
Администратор

Мнение  Wed Sep 03, 2008 11:37 pm Отговорете с цитат

benito написа:
хахахаха а колко е имало?20?стига глупости от 12 години като ходиш тряа да знайш че е имало мачове на които почти няа хора

Не искам да влизам в спор,но ако смяташ че може да ми дадеш пример..............
Върнете се в началото
georgi bancov

Местожителство: Bulgaria

Мнение  Thu Sep 04, 2008 10:47 am Отговорете с цитат

Мисля , че трябва да е по-евтино , за да има мн. фенове!
Макар , че от началото на сезона , стадиона винаги е почти препълнен! Wink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
slavmaster
Администратор

Мнение  Thu Sep 04, 2008 2:10 pm Отговорете с цитат

georgi bancov написа:

ХОРАТА СА ЖАДНИ ЗА ФУТБОЛ И НЯКОЙ ХОРА ГО ИЗПОЛЗВАТ С СКЪПИТЕ АРТИКУЛИ!
Върнете се в началото
mg

Мнение  Thu Sep 04, 2008 2:30 pm Отговорете с цитат

slavmaster написа:
benito написа:
абе незнам ама при положение,че сумати и години сливен не е бил в А група .. при положение,че до преди 1 година имаше 20 човека на стадиона Лечков тряа малко да се съобразява с тия неща и да пуска всички по евтено..щот след 2 3 кръга и ше видиш как на стадиона пак ще има 50 60 човека ...

Само да отбележа че ас ходя от 12 години на Хаджи димитър и никога е нямало 60 човека.....нали колеа ако трябва да сме честни с младежите!!!

да бе да, това защо е така? или не си си задал въпроса? е все пак до преди няколко месеца на този стадион нямаше пропуски. всеки който няма работа от циганската махла беше там. особено онази дружина бронзирани мангали 20 30 на брой.. като започнат мачовете с вихрен, михрен, беласица и другите култови тимове и останат билетите по 5 лева да видим ще има ли 8000 човека на мач..?
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Thu Sep 04, 2008 6:28 pm Отговорете с цитат

georgi bancov написа:

Шала и тениската не те правят фен,ако тези хора искаха артикули можеха и сами да си направят,както ние.Преди години никой не знаеше,че има фенове на Сливен,докато не отидохме в Бяла-30 човека,благодарение на Гаргата и Ники,които извадиха пари от джоба си.Преди,като отидхме 2 души в Димиторвград,в Стара Загора,в Търговище,бяхме с артикули изработени от нас и за нас.Като не ви се дават 15 или 35 лева,направете си сами и тва е начин. Wink
don_dimitrios

Местожителство: Sliven

Мнение  Fri Sep 05, 2008 7:56 pm Отговорете с цитат

Цитат:
Най-лесния начин, а смятам и евтин да се сдобиете с шал:
Намирате някой як шрифт на компютара си пишете с него "воеводи" като имате напредвид, че един шал е с размери 100см/20см (според мен) и трябва да съберете всички букви на шала, затова внимавайте с размера при принтиране.
След това подреждате всички букви така както трябва да са и ги пренасяте върху картон( защото щампата ще скъса листите) Изрязвате ги, за да се получи шаблон като внимавате за буквите с отвори да си личат после.
От книжарницата взимате маслени бои с цвета на отобра, от магазина за платове взимате плат като имате напредвид, шала се състои от две страни тоест 100/20x2 +подгави, взимате и една гъбичка за миене на чинии.
Начина на нанасяне на боята: Слагате малко от боята върху някаква дъска, салгате шаблона върху плата без да мърда, потапяте гъбичката в боята и нанасяте с леки движения нагоре надолу(не като с четка).
Изчаквате боята да изсъхне около една седмица.
За по-опитните и по-големите ФЕНОВЕ може да си направите на шаблона и Хаджи Димитър и конника с тръбата. За надписа може да го направите 2,3,4.... цветен.

По-ясно не мога да обясня с удоволствие бих ви показъл и нагледно, но не се знае в кой край на бг съм.
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Fri Sep 05, 2008 7:58 pm Отговорете с цитат

По лесно е да накарате баба си !!! Laughing
Върнете се в началото
don_dimitrios

Местожителство: Sliven

Мнение  Fri Sep 05, 2008 8:01 pm Отговорете с цитат

marto135 написа:
По лесно е да накарате баба си !!! Laughing

Наистина баба им поне ще направи хубава щампата с треперешите си ръце. Laughing Laughing Victory
Върнете се в началото
stefo_72
Global Mod

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Sun Sep 07, 2008 10:30 am Отговорете с цитат

А аз съм си правил знаме,по големите може и да го помнят,например Pope.Беше (червено ,синьо, бяло),и верно накарах баба ми да го шие Very Happy
Гост

Мнение  Thu Sep 11, 2008 11:31 pm Отговорете с цитат

15 КИНТА ЗА ШАЛ И 50 ЗА ФЛАНЕЛКА НЯМА ДА ДАМ АКО ЩЕ И НАЙ-СМЕШНИЯ ФЕН НА СВЕТА ДА СЪМ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
pashona

Местожителство: sliven

Мнение  Fri Sep 12, 2008 12:11 am Отговорете с цитат

VoivodataSliven написа:
15 КИНТА ЗА ШАЛ И 50 ЗА ФЛАНЕЛКА НЯМА ДА ДАМ АКО ЩЕ И НАЙ-СМЕШНИЯ ФЕН НА СВЕТА ДА СЪМ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

аз си купих всичко

Последната промяна е направена от pashona на Fri Sep 12, 2008 12:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
jax_

Местожителство: пловдив

Мнение  Mon Sep 15, 2008 12:33 pm Отговорете с цитат

в пловдив едни приятели ми казаха преди месец горе долу че имало шалове на сливен,обаче като отидох да взимам уви вече бяха свършили,жената каза че имала 10 и ги купили,тряя сега пак да намина да видя дали няма да имаSmile и не са 15 а са 10лв,поне тогава са били Smile

DURA LEХ,SED LEХ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Mon Sep 15, 2008 12:36 pm Отговорете с цитат

Гален беше давал някаква поръчка за по 6 лева на шал и много хора си взеха но аз се ослушвах
Не ме бърка и 15 да дам но просто ми е тъпо с тея шалове и тениски ние да плащаме заплатата на някой нехранимайко
Върнете се в началото
DoBa7a
Parmalat

Местожителство: Сливен

Мнение  Mon Sep 15, 2008 12:38 pm Отговорете с цитат

VoivodataSliven написа:
Гален беше давал някаква поръчка за по 6 лева на шал и много хора си взеха но аз се ослушвах
Не ме бърка и 15 да дам но просто ми е тъпо с тея шалове и тениски ние да плащаме заплатата на някой нехранимайко

E добре де за какво го казваш като накрая си правиш извод че няма да го направиш ? Rolling Eyes
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Mon Sep 15, 2008 12:41 pm Отговорете с цитат

що да не го направя тениска за 50 лева не няма да си взема но шал така или иначе ще си взема
просто е тъпо да плащаш нещо на петорна цена макар и да са някакви 15 лева
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Wed Sep 17, 2008 6:12 pm Отговорете с цитат

grsg написа:
момчета днес с още един приятел си порачахме да ни направят по едно знаме за развяване от ръка.размерите са 70 ширина и 1м.30см.дължина.направено е като знамето на ямаика обаче синио и оранджево(някои ако не се сеща знамето е разделено на 4-ри триъгълника).една броика стува 16лв.ако някои има интерес да си направи или да саберем пари да направим да пише на лични.жената която ги прави е от сливен стават за 1 седмица.моля някои за съдеиствие от каде може да се намери алуминиева пръчка наи-дълга 1м.и широка 2,5дм.МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ГО ПРИМЕСТАТ В ПОДВОРУМ ФЕНОВЕ В ТЕМАТА ЗА ЗНАМЕНАТА.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Thu Sep 18, 2008 10:54 am Отговорете с цитат

ОТНЕХА ТРИ ТОЧКИ НА БОТЕВ ЗАРАДИ РАСИЗЪМ

Футболен клуб Ботев е първият български клуб наказан с отнемане на три точки от актива заради расизъм. Освен това „канарчетата” са глобени с 37500 лева и следващия си домакински мач ще играят без публика.

Наказанието е заради провинения в мач от 2-я кръг между Левски и Ботев и е станало след сезиране на Дисциплинарната комисия от комисията УЕФА – Fair и КОС при БФС придружен с убедителен доказателствен материал.

Строгата санкция е заради издигане на плакат с дискриминационно съдържание от публиката на Ботев на основание чл. 37, ал. 2., т. 2. както и на основание на чл. 37., ал.2., т. 4.

По този начин отборът на Ботев става с -1 точка и е на последно място в класирането на А група.

Вижте до къде могат да доведат отбора феновете му Rolling Eyes

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
slavmaster
Администратор

Мнение  Thu Sep 18, 2008 11:30 am Отговорете с цитат

ТОВА ИМАХ ПРЕДВИД И АЗ,И АЗ ГО ПУСНАХ СЪЩОТО ИЗ ДРУГИТЕ ПОДКАТЕГОРИИ ИМЕННО ЗА ТОВА ДА ВНИМАВАМЕ КАКВО ПРАВИМ ЗАЩОТО В КРАЙНА СМЕТКА ЦЕЛТА НИ Е ЕДНА КАКВИТО КЪДЕТО И ДА СМЕ- МИСЛИМ ЗА ДОБРОТО НА ОТБОРА!ЗА ТОВА НЕКА С ПОЗВОЛЕНИ СРЕДСТВА!
Върнете се в началото
tercata1

Мнение  Sat Sep 20, 2008 9:13 pm Отговорете с цитат

най скъпия шал на отбора за сега достигна цена 20лв може и да е станал и 30 не знам Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Sep 21, 2008 12:43 am Отговорете с цитат

ГРЕШКА ТЕРЗО! ИСКАХА НА ДИМИТЪР 22,НО ТОЙ ГИ "СКЛОНИ" НА 20 ЛВ! А СЕ СЕЩАШ ЧЕ АЗ ХОДИХ И ВЗЕХМЕ 5 МИН ПО-РАНО С СТЕФО ЗА 17 ЛВ! ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ЧУХМЕ ЧЕ В ПЛОВДИВ ГИ ПРОДАВАЛИ ЗА 10ЛВ! ЗА КАКВО ГОВОРИМ! СЕГА МАЙ ТРЯБВА ДА СМЕ ЩАСТЛИВИ С ТЕБ ЧЕ ГИ ВЗЕХМЕ "ТЪНКО" НА 15 ЛВ А? ДРУГИЯ ПЪТ МАЙ ЩЕ КУПИМ ГЛАНЦИРАНИ БЛОКЧЕТА И.........................САМО ОРАНЖЕВИ ЛИСТИ! Laughing ОПРЕДЕЛЕНО НАШИТЕ СЕ ИЗЛАГАТ С ТИЯ АРТИКУЛИ И МАГАЗИНИ! ХУБАВО Е ЧЕ ОТБОРА ВЪРВИ,ДОБРЕ!.................................ДАЛИ НЕ ГИ КАРАТ ДА СИ КУПУВАТ ЕКИПИТЕ?!>......... Laughing (ДАНО НЕ ЧЕ НЯКОЙ СА УЧЕНИЦИ И ТРЯБВА ДА СПЕСТЯВАТ ОТ ЗАКУСКИ! Laughing Laughing Laughing СЕГА СЕРИОЗНО-ГОЛИ,БОСИ ДА СМЕ НА СТАДИОНА ,ЧЕ ОТБОРА ГО ЗАСЛУЖАВА ПЪК ДРУГОТО,,,,,,,,,,,,,,,,,, Rolling Eyes
Shenkito

Местожителство: Сливен , България

Мнение  Sun Sep 21, 2008 12:59 am Отговорете с цитат

Да , но при Стефо - СЛИВЕН ЗАКОН имаме някакви правила и се надявам скоро време да имаме артикули НАШИ който да нямат нищо общо с тези офицялните.Тази вечер се събрахме и приехме някакви правила коийто се възприеха от членовете на СЛИВЕН ЗАКОН.Призовавам ВСИЧКИ който са сериозни да кандидадстват за членове в СЛИВЕН ЗАКОН.Днес доказаха , че са най-сериозните с ясни правила. СЛИВЕН ЗАКОН ЗАВИНАГИ !

DURA LEХ,SED LEX

Върнете се в началото
ronaldinho-10522

Мнение  Sun Sep 21, 2008 12:14 pm Отговорете с цитат

Братовчед ми играе в мъжкият отбор (няма да казвам кой е той ) и да наистина ги карат да си купуват сами екипите що мислите вчера Миндев си фърли потника , а не фанелката а ????
Върнете се в началото
benito

Мнение  Sun Sep 21, 2008 12:18 pm Отговорете с цитат

хаха сериозно ли е ?
Върнете се в началото
ronaldinho-10522

Мнение  Sun Sep 21, 2008 12:21 pm Отговорете с цитат

Да бе наистина
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Sep 21, 2008 1:31 pm Отговорете с цитат

ами браво! аз се избъзиках ама...........................българска работа!
DoBa7a
Parmalat

Мнение  Sun Sep 21, 2008 1:58 pm Отговорете с цитат

Да тоя уш капитан Mad си даде потника на мене и на него нямаше нито щампа на отбора нито нищо и аз се изплюх върху потника обърсах си обувките и го напсувах !
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Sun Sep 21, 2008 2:07 pm Отговорете с цитат

Постъпил си като идиот... (лично мнение)

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Sep 21, 2008 2:18 pm Отговорете с цитат

ВЕЧЕ НЕ Е КАПИТАН,А И КАКВО ДА ТИ ДАДЕ?! АЗ ИСКАМ НЕ ПО МАЛКО ОТ ВАС ДА ИГРАЕ ДОБРЕ,НО ВЛЕЗТЕ МУ В ПОЛОЖЕНИЕ! С МИРОСЛАВ НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ ЛИЧНО ,НО КАТО БИВШ СПОРТИСТ,ЗНАЯ КАКВО МУ Е,ПОВЯРВАЙТЕ МИ УЖАСНА ВОЙНА Е -ВЪТРЕШНАТА, ДУШЕВНА РАЗРУХА!СКАНДИРАНИЯ ОТ ТИПА ВЪН,НА ПЕЙКАТА,НЕ ПОМАГАТ С НИЩО!И ТИ СИ ОТ ТИЯ ДЕТО ХОДЯТ НА ДОСТА МАЧОВЕ,ДОБРЕ ЗНАЕШ ЧЕ НИКОГА НЕ ВИ ПОДМИНАВА И ИДВА ПРИ ВАС,ТОВА Е ИСТИНСКИЯ СЛИВНАЛИЯ! И НА МЕН НЕ МИ ХАРЕСВА ИГРАТА МУ ,ДОПАД МИ КОСТА ЯНЕВ,КОСТА СТОЯНОВ,ИВАН ,ИВЕЛИН,ОТ СКОРО ВРЕМЕ УНИКАЛНИЯ НИ ВРАТАР-ЧАВДАРОВ,НО НЕЗБРАВЯЙТЕ ЧЕ НИЕ СМЕ ДА ПОДКРЕПЯМЕ,ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ОТБОРА ВЪРВИ,! ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛ ПРИЯТЕЛЮ,ПОВЯРВАЙ МИ ТАКА Е,ОТ КОЛКО ГОДИНИ Е В СЛИВЕН,ИЗВЕДНЪЖ СЕ СБЪДВА МЕЧТАТА МУ ДА ИГРАЕ В А - ГРУПА ............ДВА СЕЗОНА ГОЛМАЙСТОР В Б -ГРУПА И ИЗВЕДНЪЖ,КОГАТО ВЗЕХА ДА ИДВАТ ХОРА НА СТАДИОНА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТПУШЕ!
DoBa7a
Parmalat

Мнение  Sun Sep 21, 2008 2:56 pm Отговорете с цитат

Разбирам , влизам му в положението , дори когато викаха на скамейката едни до нас им кахах че не трябва да скандират така , трябва да се подкрепяме , но какво би направил ако ти дадат изпотен потник ?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 8 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!